Registrace


Registrace na stránky Drumandbass.cz je zdarma. Pomocí registrace si můžeš ochránit své soukromí tak, že nikdo nebude moci zneužívat tvůj nick (přezdívku), zapojíš se do komunity sledující Drumandbass.cz, získáš různé výhody v soutěžích, nebo šanci získat volné či zlevněné vstupy.


Pokud jsi dnb DJ, máš možnost mít na našich stránkách svůj vlastní profil a tím být zařazen do sekce DJS. Tento profil si můžeš libovolně editovat. Díky naší databázi se ti v profilu budou zobrazovat tvá nadcházející hraní a články o tobě napsané. Další výhodou je zvýraznění tvého jména v našem partylistu. Po kliku na tvé jméno se naše čtenáři dostanou na tvůj profil.


Do pole „login name“ napiš jméno, pod kterým chceš na drumandbass.cz vystupovat (pokud jsi dnb DJ, napiš svoji přezdívku s velkým písmenem na začátku a bez slova „DJ“).


Do pole „kontrola“ vepiš kód, který se nachází níže na obrázku.


Pole „JSEM DNB DJ“ zaškrtni jen v případě, že jsi opravdu DJ (bude to ověřováno). Více informacíé o volbě jsem DJ vyskočí po zaškrtnutí tlačítka. Je velice důležité, abys ve své přezdívce (kolonka login name) napsal první písmeno velké a nepsal slovo DJ! Pokud nedodržíte naše pokyny, vyhrazujeme si právo DJský účet neaktivovat. Více informací o této volbě se zobrazí po zaškrtnutí tlačítka. *  *  *

Načíst novou

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

1 online úvodní strana rss kontakt reklama