Bass Pandemia @ Kulisárna, Chomutov

promo |21.06.2013 | Tiskovka

U příležitosti jubilejního desátého dílu pravidelné drum and bassové noci s názvem Bass Pandemia si pro Vás crew ArA Company pozvala speciálního hosta. Za Vaši věrnou přízeň si zasloužíte být odměněni a tak bychom rádi společně s Vámi oslavili 10tý díl a konec školního roku v chomutovské Kulisárně s známou tváří drum and bassu WICKAMANem z Velké Británie.

Je tomu již 2 roky, co se severočeská crew rozhodla, že bude pořádat pravidelnou noc s názvem Bass Pandemia, kde se návštěvníkům bude snažit představit zajímavá a známá jména české drum and bassové scény. Tentokrát dosah hledáčku přesáhl hranice České republiky a v hledáčku uvízl britský producent Wickaman.

Wickaman je v současnosti tahoun britského labelu Infrared music a mezi producentskou špičku se společně s J Majikem dostali v roce 2008, díky singlům „Crazy World“ a „Feel About You“ a do čela snad všech existujících drum&bass žebříčků je o rok později katapultoval remix známého singlu „Deadmau5 – I Remember“.

V současné době chrlí J Majik a Wickaman produkci rychlostí dobře promazaného AK47 a na konec května 2013 je ohlášeno vydání nového alba Out Of Sight, takže se připravte na kupu horkých novinek. První singl z nového alba „Lift Me Up“ se během několika dní dostal do TOP 5 na Beatportu a podporu dostal od takových osobností dnb scény jako Friction a Crissy Criss.

O support celé noci se postarají další djs, kteří přijali pozvání a je to N.E.D z Ultimate crew, kterého jste již jednou na BP mohli vidět a další zástupce české scény je dj Skáčko z pražské a velmi nadějné crew Drumbassterds.cz. Samozřejmě nebudou chybět ani zástupci domácí crew ArA Company jako Corl, Estewes, Fabi a Stanec. A o vizualizaci se postará Mordor.

V blízkém klubu Sklep bude pro Vás tentokrát připravena druhá stage, kde uslyšíte spousty další elektronické muziky. Ke slyšení budou především dubstep, breakbeat, house, trap, moombahton a další. Tyto styly uslyšíte v podání místního matadora říkájící si Clasher a společně s ním budou hrát AzAwAkk, Estewes, Fabi a Stanec z ArA Company. Pro někoho možná tak,
jak je nezná.

Pro shrnutí. V sobotu 29.6.13 začne u Městského divadla v Chomutově v klubech Kulisárna a Sklep 10 díl serie Bass Pandemia.
Desky začínáme roztáčet ve 21:00 kde bude do 23:00 vstup 90,- a po 23:00 140,-. Přijď s námi oslavit „desítku“ a konec
školního roku.

V průběhu týdne bude vydáno info k soutěži o 2 volné vstupy. Proto sleduj událost na facebooku a můžeš ho vyhrát.

FB event: https://www.facebook.com/events/509696369068066/?fref=ts

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

16 online úvodní strana rss kontakt reklama