Drumandbass.cz night @ Roxy – 10. 5. 2013

promo |07.05.2013 | Tiskovka

DRUMandBASS.cz night v Roxy znáte. Víte moc dobře, že již léta poskytuje kvalitní českou muziku za rozumný peníz – rozuměj vstup do 23:00 zcela zdarma. Víte, že se na ni vždy sejde hojný počet lidí a že žánrově je tato noc spíše nekomerčního formátu. Nejinak tomu bude již tento pátek 10. května 2013, kdy se v Roxy představí producentská špička, které bude headlinovat RIDO.

Pavlovi úspěchy dnes nejdou přehlédnout. Jeho sety nesou takovou garanci, kterou bychom stěží hledali u dalšího českého DJe. Člověka, který si přes jeho 15tiletou kariéru v drumandbassu, stále drží svůj temný styl. Člověka, který se nemusel přizpůsobovat aktuálně módním stylům.

Druhým zástupcem bude BROOKLYN. Pokud si Lukáše spojíte s drumandbassem, z logické rovnice vám nejspíše vyjde jeho pecka With All My Heart, kterou vydal na Teebeeho labelu Subtitles. To už je ale delší doba. Nyní máte možnost poslechnout si jeho aktuální zvuk.

Dalším na line-upu bude SUKI. Co psát o Zdeňkovi? Vždyť ho všichni znáte. Chodíte na jeho mejdany, kroutíte hlavou, jak to všechno, co dělá, mohl dokázat. Suki nás však utvrzuje, že i jako DJ má rozhodně co ukázat. Vzpomeňte si na jeho live set z noci Vision. Skvost na poslech.

Poslední dvojicí, která se na hlavní stage ukáže je BEAST 67 a C.N.B. A ty přece taky znáte.

Pokud byste si chtěli odpočinout, bude pro vás otevřena chillout stage, na které se představí Skiny, Marky P, Cyrax a Marty Crow.

LINE-UP MAIN STAGE:
22:00 – BEAST 67
23:00 – BROOKLYN
00:30 – RIDO
02:00 – C.N.B
03:30 – SUKI

A je to všechno. V pátek v Roxy!

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

14 online úvodní strana rss kontakt reklama