Drumroll @ Matrix - Praha, 5. 4. 2013

promo |18.03.2013 | Tiskovka

Po téměř dvouleté odmlce se vrací do Matrixu klubovka jménem Drum-Roll. V rámci této noci vystoupil například Total Science (UK), Cabbie (UK) nebo No Money. Ale nechme historie a vzpomínek a pojďme se podívat na to, co nás čeká.

Jarní Drum-Roll nese podtitul Čáry Fest 2013 Warm UP, na který chce upozornit, aby se v přetlaku čarodějnických mejdanů neztratil. Jedná se o dvoudenní open air festival, který proběhne v kempu Věšín v brdských lesích 26-27. dubna. Páteční noc bude věnována drum and bassu, sobota pak rovnému beatu.

Hlavní stage bude hostit mladého českého producenta a dje A – Craye, který za svou krátkou dnb kariéru zaznamenal relasy na Syndrome Audio nebo Black  Seeds Recordings.  A – Cray a Stantha z Dnb Fever zahrají set plný energického deepu proloženého trochou neura. Dále zahraje pražské duo Parallel Activity  aka djové Frock a Neighbour, kteří  se budou též držet svižné deepové linky.  O support se postarají  dj Coer na začátku a ke konci dj Blofeld s exkluzivním therapy dark setem, nad ránem vás na nohou udrží dj Crash pořádným neurem.

Druhá chill – out stage bude věnována housu, minimalu a tech housu a zahrají na ní djové Flesh, Wector a Chuck.

Party proběhne v pátek pátého dubna v klubu Matrix. Vstup bude do deseti za 30 Kč po desáté za 60 Kč.

Partnerem Drum Rollu je Cidez FIZZ jemný, lehce alkoholický nápoj z jablečné šťávy ochucený džusy různých příchutí. FIZZ cider vyhrál v roce 2012 první místo za obal roku. Můžete na něj narazit jak v mnoha klubech a barech po celé ČR, tak i řetězcích Albert Hypermarket, Globus, popř. na čerpačkách OMV.  Více info o lahodných nápojích FIZZ najdete na www.fizz.cz .

Main stage:
A-CRAY (Syndrome audio)
STANTHA (Dnb fever)
Parallel Activity (Neighbour b2b Frock) 
Crash (Noisy Pioneers)
Blofed (Liquid dnb)
Coer

Chillout stage:
Flesh (touster.cz), Wector (nwp.cz), Chuck (sons of digital)

link: http://www.matrixclub.cz/program.php?id=250

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

14 online úvodní strana rss kontakt reklama