Jez open-air v Libochovicích tento víkend

promo |08.08.2012 | Tiskovka

Po povedeném mini-festivalu Oleško Drumybassy, před necelým měsícem, si pro vás místní pořadatelé z C&C production, připravili přímo o tradiční svatovavřineckou libochovickou pouť, párty pod šírým nebem, nedaleko města u místního jezu řeky Ohře s názvem JEZ open AIR 2012, která potrvá celý víkend.

Těšit se můžete na páteční 20tou zahajovací hodinu, kde rovné styly, house-techno-minimal, představí  djs jako je  PIF  /  WECTOR /  SLIM.MIKE  /  MERY EN  /  KARLOS X  /  FROCK  /  KOLJA  /  MOTIVE.

Sobotní průběh dne vyplní kamarádi a začínající djs po boku stávajících a od 18 hodiny opět navážeme na bohatý program. Tentokrát to budou zlomené beaty a styly breabeat-dnb-jungle za přítomnosti djs LANDIS / SKINY / EDDRUM / DOGZAN / BEAST 67 / OZONE / CINIC / MAZZON / DCQ, kteří budou vaší krev zahřívat a míchat až do ranních nedělních hodin.

Občerstvení a sociání zařízení v podobě ToiToi a zastřešení v případě špatného počasí zajištěno. Poslouchejte tuto středu dnbradio, ptejte se přátel a chekujte FcB.
Těšíme se na vás v Libochovicích u jezu..

text: Cinic

Diskuze

* *
*

Načíst novou

Komentáře

  • KUBAJS

    2013-07-28 20:04:39

    Minulej rok me to u Vas nadchlo. super atmosfera, super lidi, super muzika. Nebylo co vytknout. Uz se tesim az zas budu dupat bahinkko :) ;)

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

5 online úvodní strana rss kontakt reklama


Script took 0.222sec, data: 0.000000sec