Vendeta open-air @ U křivé vrtule, 28. 7. 2012

promo |14.07.2012 | Tiskovka

Party Vendeta patří ke stálicím klubu Fléda a již přes čtyři roky se na ní scházejí všichni příznivci zlomených beatů. Protože je tady ale léto a čas akcí pod širým nebem, rozhodli se pořadatelé k uspořádání speciálu této party, který se vydá z klubu ven. V sobotu 28. července se tak bude konat Vendeta Open-air, na němž spojí své síly dvě zásadní brněnské crew – Pohon a Redrum. Ti pro vás připravili celodenní program, v němž naleznete vše, co k Vendetě neodmyslitelně patří.

Začínat se bude tentokrát již brzy, letní odpoledne vám zpříjemní Marcco a Kotlyk se svou pohodovou směsí funky a breakbeatu. O electro vsuvku se pak postará dvojice Pako DJs, ale hlavně však nespoutaný živel Don Juan Disco, se svým živým vystoupením. S příchodem tmy se pak dostane na řadu to, na co se všichni těší asi nejvíc, BPM se zrychlí a na řadu se dostane drum´n´bass. Za Redrum se dostaví čtverka X-morph, Casper, Checkmate a Mushka, barvy Pohonu zastoupí Spool a Musicant.


To ale není vše, už tak nabitý program doplní ještě trojice zahraničních headlinerů! Prvním není nikdo jiný, než maďarský producent JADE, stojící za labelem Eatbrain. Jeho selekce sahá k těm nejtvrdším odnožím dnb, přesto ale jeho sety nepostrádají taneční drive a mixy tolik nutný perfekcionismus. Tentokrát dostane navíc možnost předvést svou show v setu ze tří CD playerů! Jeho fanoušci se mají opravdu na co těšit. Dobře známá známá je u nás už i dvojice Moptron & Zenon z Polska, kteří také nehrají žádné ukolébavky pro děti.
14 vystupujícíh, 14 hodin nabitých hudbou - opět vás čeká program, v němž by si každý měl najít to své.

Get prepared for Vendeta!

Diskuze

* *
*

Načíst novou

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

5 online úvodní strana rss kontakt reklama


Script took 0.343sec, data: 0.000000sec