Ring 4 MCs v pátek v pražském Matrixu

promo |21.06.2012 | Tiskovka

Tento pátek se uskuteční druhé letošní kolo akce RING 4 MC, ve kterém se v soutěžní části utkají zpěváci/MCs Trchi, Binja, AProphet a Piks, v exhibici vystoupí mc Jacob ze Skyline a Bass Beast s djem 2K ze Shadowboxu. Za gramofony se dále objeví djové Tons, Volume Plus, Martyyno a Drumax. Vstup na akci je do 22 hodiny zdarma.

RING 4 MC ve čtvrtém ročníku dává mcím delší a kompaktnější prostor, soutěžící mají půlhodinu na předvedení svých dovedností v připraveném setu, takže se v ringu mohou ukázat v co nejlepším světle. Porota určí vítěze, který získá prize money cenu 1000Kč a postoupí do finále, kde je první cenou bezdrátový set s legendárním mikrofonem SHURE SM58. A to už stojí za to!

Noví a dosud neobjevení MCs se mají možnost přihlásit na stránce akce, pro přihlášení musí mít svůj audio nebo video záznam, který bude zveřejněn a na jeho základě porota vybere účastníky do živé části soutěže. Zájemci o přihlášení také mohou dorazit včas na akci a po domluvě svůj soutěžní příspěvek natočit přímo v den akce na pódiu Matrixu.

Na druhém kole akce RING 4 MC v roce 2012 se budou prezentovat v soutěžní části:
Trchi - drum and bass poslouchá od 13 let, první „vystoupení“ měl v prostějovském klubu Apollo 13 v létě 2006. Je členem a dvorním MCím YTP crew, a tak na akcích mohl doprovodit i mezinárodní hvězdy jako jsou: Dj Ink (UK), Ragga (UK), Jeppa (UK), D.Kay (AT), Dizaszt (AT), Counterstrike (JAR), Mindscape (HU). V současné době je členem Drum Up crew, píše si vlastní anglické texty, v RING 4 MC již jednou účinkoval a umístil se druhém místě.
AProphet - poslouchá spoustu druhů a žánrů muziky, ale nejradši má hip hop, grime, dubstep, dnb, reggae a dancehall. Vzhledem k tomu, že má rád kontrast a různé zvláštní neobvyklé hudební kombinace, snaží se ve svém projevu kombinovat různé styly rapu nebo zpěvu. Co se rapu týče, jsou jeho velkou inspirací pánové Roots Manuva a Busdriver. V raggajunglu měl rád Demolition Mana a Top Cata, v dnb byl pro něj vzor Mc Det.
 
Binja - vyniká rychlými změnami rytmu a používá jak angličtinu tak češtinu. Mezi jeho velké přednosti patří i správná komunikace s publikem, takže je se na co těšit.
Piks - přišel z undergroundových freeparties, doprovází citlivě tvrdší drum and bass, na flow a feelingu je cítit přítomnost na mnoha parties. Žene dopředu party a nesnaží se vyniknout nad dje, což je jedna z jeho cenných vlastností. 
V exhibici vystoupí mc Jacob, jeden z velmi oblíbených a známých postav ať už undergroundové drum and bass scény (Bass Beast sound system), nebo z pop scény (skupina Skyline). V současnosti Jacob krom psaní textů a zpěvu dává do těla zákazníkům jeho fit-centra.

Za gramofony se postaví djs 2k ze Shadowboxu, Tons z Caik crew, Volume Plus a Martyyno z Drumbassterds,  Drumax z nově založené 175bpm crew a Aze z Hoofbeats.

RING4MC se koná v pátek 22. června v klubu Matrix, do 22 hodin je vstup zdarma, tak přijďte fandit. Matrix klub najdete na Žižkově, Tachovské nám. 7, info o akci a polohu klubu najdete také na www.matrixclub.cz/ring4mc

Program:
20:00-22:00 dj Aze
22:00-23:30 dj Drumax
23:00-23:30 MC 1  Drumax - mc AProphet
23:30-24:00 MC 2  Tons - mc Binja
24:00-00:30 MC 3 - Tons - mc Piks
00:30-01:00 MC 4 - Tons - mc Trchi
01:00-02:30 MC EXHIBITION: 2K + mc Jacob
02:30-03:30 Martyyno    
03:30-04:30 Volume Plus

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

18 online úvodní strana rss kontakt reklama