DRUMSELECTA open-air již tuto sobotu v Brně!

promo |01.06.2012 | Tiskovka

Festival Drumselecta se opět hlásí o slovo a přináší další díl pokračování tohoto oblíbeného open-airu! Tentokrát se můžete těšit kupříkladu na pekelné producentské duo až ze Slovinska. Pro více informací čtěte dále.

Mnozí z Vás si jistě vzpomínají na poslední díl, kde se výborně předvedl švýcarský Axiom nebo rakouský zástupce čtveřice producentů Fourward. Laťka headlinerů je nasazena hodně vysoko a počet spokojených návštěvníků, který překročil hranici čísla 1000, svědčí o veliké oblíbenosti této multižánrové akce. Počet hudebních scén roste, krom již klasické hlavní Drumandbass Stage, druhé Reggae, Dubstep Stage a konečně třetí Tekk, Electro a Breakz stage letos poprvé ještě přibyde malá Chill-out stage v režii Shivanam. To vše se bude i tentokrát konat prakticky v centru Brna, na otevřené louce v Jundrově u řeky Svratky. V sobotu 2. června 2012 zde opět rozezní více než 40 umělců na několika pódiích hudbu, která nasytí nejednoho milovníka kvalitních alternativních tanečních rytmů. Pojďme si přiblížit, jaké vás tentokrát čeká obsazení.

I tentokrát je v dramaturgii této party zapojena Redrum crew, která má samozřejmě pod palcem stage věnovanou zlomeným stylům elektroniky. Redrum budou reprezentovat djs Sayko, Panzer, Pier a Casper, kteří si samozřejmě přizvali zajímavé hosty. Jedním z nich bude velmi oblíbený a nedávno oceněný producent roku na třetím místě v soutěži Czech DNB Awards – Forbidden Society. Největší lahůdkou však pro všechny bude hlavní zahraniční host, resp. hosté! Až z dalekého Slovinska za náma zavítá duo producentů SMOOTH a MARKOMAN, kteří spolu dohromady tvoří projekt TELEKINESIS! Tento projekt je charakteristický našláplým enegrigkým tvrdým drumandbassem, na jaký se na Drumselektu vždy těšíme nejvíce. Telekinesis vydávají své pecky na labelech jako je Viper, Blask Sun Empire, Illegal nebo State of Mind. Ten, kdo neslyšel například hitovku Bad Virus, která vyšla na posledně zmiňovaném labelu, musí tak učinit neprodleně, aby věděl, co za neskutečná show ho čeká! Lineup dále doplní dj Joshua z progresivní Hoofbeats crew a dále Beat Poison Squad djs a doprovázet bude také MC Vaant. Hlasový doprovod bude mít na starost Mc Vaant.

Hvězdou druhé stage bude pražský MR. COCOMAN, který je také známý pod svým raggajungle, reggae a dancehall projektem Coco Jammin. Obsáhlou plejádu účinkujících budou reprezentovat Mc’s Ryhha, Missy B, Mr. Roll a Messenjah. Z řad Dj’s se představí Mehdi, W23, Jahly Sound, Bassheriff Sound, polský Vargas a dále dj Yak, Flexa a Philee.

Třetí stagi bude dominovat SUBURBASS se svým live actem. Suburbass nebude jediný, který se předvede live se svýma mašinkama. Mezi další live účinkující se zde zařadí Sunakashi(protos) a Digital Fazz Zone. Speciální breakbeatový set zde předvede X.morph, na tekkno set se můžeme těšit u dje Checkmate, oba djs jsou zástupci Redrum crew. Další porci Electro, Tekk a Breakbeat stylu budou reprezentovat také djs jako Susa (disqotek), Kema, dále zástupci Perverse Reverse: Mad Dave & Viva, Hra.sek, To-Su-Ya, Romcko, Havran a doplní jej zde také i Mc Vaant (Alef Zero).

Tolik tedy k line-upu, hudba však není to jediné co vás čeká na této party. Můžete se těšit na čajovnu, fotbálky nebo fireshow. Samozřejmostí je i bohatý bar, v němž nebudou chybět ani míchané koktejly. No a pro hladovce nebude chybět bohatě zásobený grill nebo čestvě pečená pizza. Nemusíte se obávat ani případné nepřízně počasí, na něž budeme připraveni – stage budou zastřešeny, a vedle toho zde bude i další velký přístřešek na posezení. Více informací a podrobností najdete co nevidět na stránkách http://www.drumselecta.cz

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

11 online úvodní strana rss kontakt reklama


Script took 0.355sec, data: 0.000000sec