June Miller na Student festu

promo |03.04.2012 | Tiskovka

A je to za dveřmi! Ve středu 4.4. proběhne v Chapeau Rouge na dvou stageích v rámci již 4. ročníku Student Festu jedinečná Student Fest - Electrionic Division. Představí se live dubstepový projekt Fat Burning Step z Polska a nizozemská top dnb produkce v podání dvojky June Miller! Z nizozemského severu přijedou také Tom Wilcox a Fairfax. Český support zajistí DNB Fever, Interface crew a duneni.cz.

Fat Burning Step
Fat Burning step je live-projekt polsko-řeckého basskytaristy, kterého znáte pod pseudonymem BOND. Je to mistr zvuku a pomocí všemožných mašinek dokáže ze své basskytary vyloudit zvuky, které známe z reprodukovaných performancí dubstepových a drumandbassových DJs. V doprovodu švédského producenta Roli Mosimanna vám naservíruje skvělou show, kterou si nechcete nechat ujít! Checkujte jejich oficiální web zde: http://www.fatburningstep.comJune Miller
Neméně zajímavá je potom nizozemská dvojka June Miller. Bart Van Dijk a Mark McCann jsou producenti žijící v holandském Utrechtu, kteří od roku 2007 tvoří vskutku speciální elektroniku. Zaměřují se především na drumandbass, ale v poslední době expandují také do čím dál tím teplejších vod dubstepu. Společným jmenovatelem jejich tvorby jsou bezesporu nezaměnitelná atmosféra, čistý zvuk a progresivní přístup k samotné tvorbě. Jsou originální a nese to ovoce. Zářezy na labelech jako RAM Records, Horizons Music nebo Critical mluví za vše. Pro ukázky hudby klikejte například zde: http://soundcloud.com/junemiller nebo také zde: http://www.beatport.com/artist/june-miller/124083/tracks.

SPECIAL MIX FOR PRAGUE: http://mp3.sety.cz/june-miller-mix-for-prague-mp3.htmlTom Wilcox
Tento DJ a promotér z holandského severu patří mezi nadějné nováčky, kteří svým přístupem posouvají zaběhlé věci o krok dále. Jeho aktivity například dali vzniknout nové a velmi úspěšné klubovce v samém srdci Groningenu, která dostala příznačný název Submerge. Těší se veliké popularitě a po roce existence přiveze v půlce dubna svého prvního zahraničního hosta.  Nebude to nikdo jiný, než skvělý projekt Blu Mar Ten. Tom Wilcox se s gramci se přatelí necelé dva roky, ovšem talentu má tolik, že byste to do něj rozhodně neřekli. V precizně čistých mixech kombinuje různé subžánry s důrazem na soulful, jeho selekce je ale vždy velmi citlivá k publiku, které rád rozhýbe nejdnou vypalovačkou.Fairfax
Stejně jako jeho kolega Tom Wilcox, i Fairfax pochází ze severoholandského Groningenu, kde také pravidelně vystupuje na párty Submerge. Je to zkušený DJ a od roku 2002 si zahrál po boku takových jmen jako je Noisia, Nymfo, Evol Intent nebo Audio. Zaměřuje se na tvrdší odnože drumandbassu, takže vás jeho sety nikdy nenechají v klidu posedávat.


Support
Jména jako Peejay, Hanyss a MC Procter netřeba českému posluchači drumandbassu mnoho představovat. První jmenovaný patří mezi TOP české producenty, pravidelně vydává na Deafmuted Records a s Panoramou rozjíždí vlastní label Authentic. Pánové Hanyss a Procter se pak pravidelně objevují na akcích po celé ČR a hrdě reprezentují svojí Interface crew. Podobně je na tom spolupořadatelská dvojice Stantha a Vorel, která stojí za projektem DNB Fever a Culture Shock. Příjemné zpestření celého večera předvedou pánové z duneni.cz, Mindgroove a Eight Times se svojí dubstepovou selekcí.
Info: http://studentfest.cz http://www.dnbfever.cz, http://duneni.cz/, http://www.interfaceweb.cz

Student Fest probíhá v 5 pražských klubech už od 19h, Electronic Division se bude odehrávat v
Chapeau Rouge na dvou stageích. Zcela spodní, Duneni.cz stage vám nabídne plnou dubstepovou polní. Najdete tam mimo jiné Fat Burning Step i June Miller v dubstepovém setu, ale také oproti minulosti ještě lepší zvuk a víc světel! Na DNB Fever stage, kterou najdete v prostředním patře, se zase můžete těšit na pořádnou dávku toho nejlepšího drumandbassu. June Miller, Fairfax, Tom Wilcox, Peejay a další se postarají o to, aby se vaše smysly měly opravdu dobře!


Vstupenky:
Předprodej (v Chapeau Rouge): 80,- CZK
Na místě: 100,- CZK
Nebo si kupte lístek na celý festival: do 26let 150 CZK / ostatní 250 CZKLineup:
DNB FEVER Drumandbass stage
21:00-23:00 - Peejay b2b,Hanyss,Procter
23:00-00:00 - Fairfax (NL)
00:00-01:00 - Fairfax (NL) b2b Tom Wilcox (NL)
01:00-03:00 - June Miller (NL)
03:00-05:00 - Stantha b2b Vorel

DUNENI.CZ Dubstep stage
22:45-23:45 - Fat Burning step (PL) - LIVE DUBSTEP workout
00:15-01:15 - Stantha feat. MC Tukan
01:30-03:00 - Tom Wilcox (NL)
03:00-04:00 - June Miller (NL)
04:00-05:00 - Eight Times b2b MindGroove


Odkazy:
event: http://www.facebook.com/events/197994580304944/?ref=ts
www.studentfest.cz
www.dnbfever.cz
www.studentfest.cz
www.chapeaurouge.cz

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

9 online úvodní strana rss kontakt reklama


Script took 0.732sec, data: 0.000000sec