Oleško DrumyBassy open-air

promo |09.07.2014 | Jiné

3. Ročník letní elektronického festivalu pod názvem OLEŠKO DRUMYBASSY OPEN AIR FESTIVAL 2014 - je TADY! Proběhne v polovině rozjetého léta 25. - 26. dne v měsíci červenec! Zlomeniny, budou hrát oba dny ve večerních hodinách a přes sobotní den si vás pěkně narovnáme!

Zažijete víkend nabitý hudbou, kde vystoupí představitelé české scény s bohatými zkušenosti, avšak šanci dostanou i méně známí nebo začínající djs.

DJs:
SKINY / drumandbass.cz /
OZONE / dnbfever.cz, poisonapple.cz /
N.E.D / ultimatecrew, jump-up.cz/
HRR.NEC / redrumcrew /
DAVE /excrew/
CINIC
PARALLEL ACTIVITY / DJ Frock & Dj Neighbour/ Mc Dawe /
MAZZON /poisonapple.cz/
MR. HAPPY / poisonapple.cz, breakart.cz /
MARKY P - DJ PIF - LOBO / jackin.cz /
PASKVILL / excrew /
SLIM.MIKE
ELMIS / excrew /
RADON /inf/
MOTIVE
FEVER
LANDIS
PATYZON/ excrew /
ŠABRADA
BACKWARD
CORBORAT
MC BREJCHUS


- line up brzy...

Párty je pořádána za obrovské tolerance a pomoci místních občanů, bez kterých by k uspořádání nikdy nedpošlo, velice děkujeme! A podle toho se také chováme! Jeden k druhému, k přírodě! Všude nás v Olešku obklopuje!

Těšit se můžete na energický drumandbass české a světové scény, našlápnutou atmosféru, kvalitní zvuk INF sound system , pořádnou dávku barevných blikajících světel a laser od Vure Dynamics , videoprojekce, fotbálek, bar a příjemnou a rychlou obsluhu, stanové městečko, toalety, parkoviště!

Dostat se do Oleška můžete po kolejích Praha - Ústí nad Labem, zastávka Oleško, nebo po dálnici D8, sjezd Doksany, směr Litoměřice a za mostkem v Hrdlech do prava. Cesta od vlaku a také na silnicích bude značena.

Těšíme se naviděnou!

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

16 online úvodní strana rss kontakt reklama