STEPSLET w/ Dvoika.troika

promo |18.12.2013 | Jiné

Jako každý rok, i tento leden si připomeneme památku zesnulého kamaráda, dje, vinylisty a Redrumáka Adama Overflowa. Už je to 9 let, kdy nás Adam opustil a proto Redrum na jeho počest každý rok zavzpomíná speciální edicí Stepsletu, kde se hraje pouze z vinylů do roku 2004. Jako hosté vystoupí legendy Inspiral X62, Yadel s MC Vaant a C.N.B.

Rok se s rokem sešel a Redrum opět uctí památku zesnulého kamaráda Adama Overflowa. Zavzpomínáme na něj 10.ledna na Favále, kde proběhne další z nekonečné série Stepsletů, které už 9 let v tento měsíc pořádáme na jeho počest.

Víte, že se snažíme dělat každý Stepslet co nejlépe a že vozíme headlinery z celého světa, hlavně ty, které je vidět málo, nebo premiérově. Tentokrát vsadíme na čistě domácí support a to hned z několika důvodů.

Tím prvním je fakt, že nemládneme, máme čím dál více povinností, tím pádem i méně času na naše volno časové aktivity a hlavně si potřebujeme odpočinout. Ono to totiž není jen tak. Kolem každé akce kterou pořádáme (a že jich za celý rok děláme opravdu mraky) a každého zahraničního hosta, je vždycky spousty a spousty práce kolem, kterou asi málo kdo vidí.

Druhým důvodem je absence Adamových kamarádů na lednových Stepsletech, se kterými jsme v dřívějších letech společně na akcích hráli a vzpomínali. Tímto Stepsletem bychom to chtěli napravit a pozvali jsme tři společné kamarády a kolegy zpoza mixáku, legendy Inspirala X62, Yadela  a C.N.B z neméně legendární party dvoika.troika a Drumandbass.cz!  Tak přijďte k baru na panáka, a nebo klidně i jen na muziku, kterou budou na dvou stagích servírovat od půl deváté Redrumáci a jejich hosté.

Ovšem na dalším Stepsletu, tak tam čekejte opravdovou lahůdku, ten už proběhne dle standardů nám vlastních a opravdu se máte na co těšit. To totiž přiletí... Ale o tom až příště :)

Main stage:

Inspiral X62 (Dvoika.troika)

Yadel (Dvoika.troika)

MC Vaant  (Alef Zero)

Sayko,  X.Morph, Soldik, Hrr.nec, VJE, Panzer, Mushka (Redrum)

VJ Spool (Pohon)


Second stage:

C.N.B (Drumandbass.cz)

Casper (Redrum)

Riplajta (Pan a pes)

 
Kdy: 10.1.2014
Kde:
Brno, Favál – Music Circus
Start:
20:30
Konec:
05:00
Vstup:
60,- do 22:00 / 90,- po 22:00
GPS:
16.5797586°E, 49.1847286°N
Facebook Event:
https://www.facebook.com/events/1426068227622468/
Web:
www.redrumcrew.cz 

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

15 online úvodní strana rss kontakt reklama