Britský producent Stealth poprvé v ČR!

promo |24.11.2013 | Jiné

Na letošní poslední děčínské klubovce !Grounded si na své přijdou všichni příznivci kvalitního drum & bassu a neokoukaných tváří! Listopadovým hostem totiž není nikdo jiný než STEALTH, jedno z nejskloňovanějších jmen na poli deepového drum & bassu v letošním roce.

Britský producent a DJ Stealth není na scéně sice úplným nováčkem, na scéně se pohybuje už pěkných pár let, nicméně až letos se do toho obul naplno a výsledek se dostavil okamžitě, jeho releasy na Subtitles, RAMu a ProgRAMu si získaly přízeň fanoušků, DJs i kritiky po celém světě a směle se řadí k tomu nejlepšímu, co jsme letos mohli v rámci žánru slyšet. Stealth však ani po těchto zářezech nepolevil a hned zkraje příštího roku nám nabídne další pecku, která tentokrát vyjde pod hlavičkou Critical Music a určitě tím neříká poslední slovo.

Stealth navíc zahraje v České Republice vůbec poprvé, takže byste si ho rozhodně neměli nechat ujít!
O support se tradičně postarají DCGround DJs (jmenovitě Wrm, Khomix, K.Seek, Soopy Mood, Fallen Gemini a Shifty), akce se koná 29.11.2013 v Music Clubu Kotva v Děčíně, start je ve 21:00, vstup do 22:00 za 70,- a poté za 100,-.


Bližší info najdete na fb page http://www.facebook.com/dcground či na události http://bit.ly/grounded-stealth-event .
Těšíme se na Vás!

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

18 online úvodní strana rss kontakt reklama