RESOULUTION s Wreckage Machinery

promo |17.09.2013 | Jiné

Dámy a pánové, dovolte nám představit Vám zbrusu novou sérii DNB večírků pořádaných v nově rekonstruovaném brněnském klubu Perpetuum, nesoucí název RESOULUTION. Naším cílem je přinést na scénu trochu svěžího vánku a dovézt Vám headlinery, které jen tak neuslyšíte. Chcete důkaz? Máte ho mít! Na první RESOULUTION párty totiž v roli hlavní hvězdy vystoupí Chris Wehsner, jehož většina z Vás bude znát spíše pod pseudonymem Wreckage Machinery, přičemž to bude jeho vůbec první vystoupení v České Republice.

Resoulution flyer

********************* LINEUP ********************

Main DNB Stage (Neuro & Deep Drum'n'bass)

21:00 - 22:30 2Nine & INdex
22:30 - 00:00 Crystal Methods - Optimal & Deltaphoenix
00:00 - 01:30 Wreckage Machinery (AT)
01:30 - 03:00 Symplex
03:00 - 04:00 Dj Sinner
04:00 - ??:?? Free4All

Chillout Stage (Dubstep & Downtempo)

22:00 - 23:00 - Binarized
23:00 - 00:30 - Six Beat Under & Rough:Result
00:30 - 02:30 - Biatch!
02:30 - 04:00 - E2jz
04:00 - 05:00 - Protago

****************** GENERAL INFO ****************

START 21:00 / KONEC ??:?? / VSTUP 80,- Kč

Officiální FB stránka akce: https://www.facebook.com/events/713215598704259/

****************** PROFILY DJS ****************

________________________________________

WRECKAGE MACHINERY (AT)
________________________________________

Wreckage Machinery (občanským jménem Chris Wehsner) je rakouský DJ a producent známý extrémní rozmanitostí ve své tvorbě - mezi jeho výtvory najdete jak temný a tvrdý, tak i naprosto pohodový a relaxační drumandbass, ale třeba i takový drumstep nebo dokonce i epické orchestrální skladby jako vystřižené z filmových soundtracků. Svá díla vydává na světově známých labelech, jako například Trust In Music, Ammunition Recordings, Basswerk Records, Mindtech Recordings, Esprit Records, Sinuous Music a dalších. Několikrát se také objevil v rádiové show kanálu BBC "Electro East with Nerm" a jeho skladby se pravidelně objevují na čelních pozicích v žebříčcích Beatportu, Juno Records a dalších. V rámci svých hraní se podíval do USA, Španělska, Nizozemska, Maďarska, Německa a spousty dalších zemí po celém světě. A nyní ho čeká jeho premiéra v České Republice.

Mnozí z vás ho mohou znát také díky sérii neurofunkových podcastů nazvaných "The Neurosphere Show", které začal vydávat v roce 2011 spolu s Xilentem.

https://soundcloud.com/wreckage-machinery
https://soundcloud.com/neurosphere

________________________________________

SYMPLEX
________________________________________

Vlastním jménem Erik Marušinec se dostal k drumandbassu v 15 letech po poslechu prvních Aphroditových pecek. Uchvácen rytmem a basovou linkou si v roce 2003 nainstaloval svůj první software a ten se mu stal osudným.

Po každodením snažení se jeho zvuk postupně zlepšoval. Inspiraci našel u takových producentů jako jsou Ed Rush, Noisia, Rregula, State Of Mind,Audio atd

V roce 2010 mu vyšlo na Sun Side Recordings společné EP s nadějným producentem z Liberce Misologym a s Biem. Ve stejném roce mu vychází už samostatné Searching EP, které za 3 dny překonalo hranici 200 stažení. V roce 2012 upsal dva své tracky Lightstorm a Hidden fear labelu Close 2 Death. O rok později vydává dva singly - Attack a Mindreader - na Future Funk Music, sesterském labelu Mindtech Recordings. S trackem Contagion se dostává do vybrané společnosti mezi taková jména jako Billain, Minor Rain na kompilaci Mindtech Technologies 3. Posledni tři tracky Mindhunters, Evasion, Quarantine brzy vyjdou na labelech Overtech Recordings, Abducted Records a Mindtech Recordings. Nyní pracuje na EP pro belgický label Nocid Buisness Recordings.

https://soundcloud.com/symplexrecs

________________________________________

CRYSTAL METHODS (OPTIMAL & DELTAPHOENIX)
________________________________________

Filip Zapletal aka Optimal, je DJ a producent z Mohelnice. K drumandbassu dostal díky jeho fellákovi Dubtraxovi. Bubny a basy Filipa tak uchvátily, že se rozhodl začít míchat svoje vlastní tracky na počítači. Začal instrumentálkami ve FL studiu a postupně se dostal až k neurofunku, kterého se drží dodnes. Za docela krátkou dobu se Optimalovi povedlo prorazit se svými tracky na uznávané a respektované labely Close2death, Mindtech Recordings a Dissected Culture. Jeho tvorba se také několikrát objevila na známém youtube kanálu Neurofunkgrid a svou podporu mu vyjádřili i světová jména jako Future Signal či Jade. V roce 2013 se dává dohromady s dalším Mohelnickým rodákem, DJem a promotérem Deltaphoenixem, který se minulý rok umístil jako čtvrtý nejlepší nováček roku v anketě Czech DNB Awards, a zakládají společný b2b DJ projekt "Crystal Methods".

https://soundcloud.com/optimaldnb

________________________________________

2NINE & INDEX
________________________________________

Pavel "2Nine" Antolík se ke zlámaným beatům dostal ve svých šestnácti letech a i když to rozhodně nebyla láska na první poslech, nakonec jim beznadějně propadl. V roce 2008 si po dlouhém uvažování pořídil první MIDI Controller a cestu digitálního DJingu razí dodnes. Mimo DJing také experimentuje s vlastní produkcí a grafickou tvorbou. Zanedlouho nato potkává Kouba "INdexe" Kisela s podobným osudem a bagem plným vinylových desek. Slovo dává slovo a ze dvou samotářských vlků se stává neurochirurgický b2b tým. Pod jménem severomoravské Xbass crew si 2Nine s INdexem zahráli už na nejrůznějších akcích, malých i velkých, klubových i open-airech, po boku nejrůznějších top DJs a uskupení jako např. Fourward, Counterstrike, Zero Method, No Money, B-Complex, Rido, Qo, Optimal, Brooklyn, Philip TBC, Sayko, X.morph, Katcha, IM Cyber, Pixie, Alef Zero, Nasty No Stars a další. Ve svých setech preferují rozmanitý neurofunkový sound, stále častěji doplněný o atmosféričtější deepovou vložku.

https://soundcloud.com/2nine
https://mixcloud.com/2nine

________________________________________

SINNER
________________________________________

Vojtěch Rašovský a.k.a. SINNER, začal s DJingem v roce 2009, kdy si pořídil první gramofony. Zpočátku se věnoval disciplínám jako scratch battle/beat juggling, velice brzy však přičichl k drumandbassu a dubstepu, což určilo jeho další směr. Pod křídly brněnské New Generation crew si zahrál už na nejednom mejdanu po Brně a okolí. Od mainstramovějšího zvuku, jump-upu a liquidu se postupně dostal až k temné straně síly, kde našel přesně to, co hledal - kvalitní neurodeep. A přesně ten také můžete očekávat od jeho setu.

________________________________________

BINARIZED
________________________________________

Hraje od roku 2009, kdy jeho očarování drum & bassem a DJským uměním dorostlo do potřeby pořídit si MIDI kontroler. Po zjištění, že hraní z digitalu nebude to pravé jej vyměnil za gramofon a vinyl, který zůstal prioritou dodnes, kdy jej doplňuje CDčky či DVS. Vybírá si především temnější stranu drumandbassu, od deepu a techstepu, přes neurofunk až ke skullstepu, a hluboké basové linky v dubstepu, kde preferuje deep, oldschool, minimal a reggae dub/dubstep.

https://soundcloud.com/binarized

________________________________________

ROUGH:RESULT
________________________________________

Drum&Bass jej ovládl kolem roku 2008, kdy si uvědomil, že mu kouzlo a náboj tohoto žánru dokonale sedí. První impuls pro začátek s djingem však přišel až v roce 2012, kdy tento druh zábavy bleskurychle přerostl v určitou povinnost dostat se na stage a konečně místním lidem nabídnout k poslechu i deepoovější odnož D&B.

________________________________________

SIX BEAT UNDER
________________________________________

Svoje první hudební krůčky udělal okolo roku 2011, kdy si koupil svoje první CDplayery a mixák. Jeho vkus se nachází spíše ve vodách deepového a minimalistického dnb. V poslední době upouští od ponurých beatů, které nahrazuje spíše muzikálnějším soulful deepem a liquid funkem. Není mu však cizí ani tribal nebo microfunk.

________________________________________

PROTAGO
________________________________________

Protago se začal aktivně věnovat dnb v 15ti letech po poslechu desky High Contrast - Kiss Kiss Bang Bang. Rok na to spolu s kamarádem založili dnb fans crew jménem Protagonists. Spolu vybudovali menší blog nesoucí tento název, na blogu se objevovaly pozvánky na různé akce, micro reporty a spousta odkazů na youtube. Jak šel čas, začali kluci z Protagonists do tohoto hudebního žánru více šťourat a zjistilil že existují nějaké šavle, tlačítka cue, pitche a další věci, co obsahuje technika na stagi (ano, tlačítko sync také našli). Čas se zase kousek posunul a kluci na sebe začali ztrácet kontakty, vyrostli z puberty a každý šel nějak svím vlastním směrem. Jeden z této dvojice byl ale do této věci tak zapálený, že dále pokračoval za mixem pod synonynemem, PROTAGONIST (zkráceně Protago), seznámil se s pár skvělými lidmi z tehdy neexistující crew, kterou nyní všichni znáte pod názvem Soul Ex Machina, a začal šířit svůj malý koníček mezi ně. Kluky z dnešní Soul Ex Machiny to tak nakoplo, že dnešního Protaga předběhli na plné čáře a byli to právě oni, kdo pozval Protaga na jeho první hraní do klubu. Protagovy mixy vychází z už zmiňované desky Kiss Kiss Bang Bang, takže si asi dokážete představit, s čím má v plánu naladit vaše uši a duši do nekonečné pohody.

Jelikož je Protago hudební maniak nebrání se jakémukoliv žánru a aby nedal prostor nudě, tak v jedné neznámé brněnské kapele hraje na baskytaru/bicí a od začátku roku 2013 se začal aktivně věnovat také produkci hudby. Máte se na co těšit.

________________________________________

E2JZ
________________________________________

Jiří "Edvajz" Klíma dal dohromady gramofony a začal pozvolna pořizovat vinyly v průběhu roku 2010, a to převážně raggajungle, dubstep a reggae. V průběhu dalších let se do jeho repertoáru kontrastně k veselému raggajunglu přidal i temnější a tvrdší drum & bass. Aktivně na akcích hraje od roku 2012. Od začátku roku 2013 je členem brněnsko-boskovické Jahneral Sound Crew a pravidelně uzavírá jejich reggae mejdany raggajunglem, který by proměnil Hare Krišnu v desperáta, nebo dubstepem, jehož basové linky jsou cítit až na Jamajce. V poslední době ale velmi rád nechává pozitivně laděné desky doma a vyráží ven s taškou plnou zlého dnb.

________________________________________

BIATCH!
________________________________________

Biatch!, občanským jménem Filip Strapina, je rodák z Brna. Pochází z hudební rodiny, a tak se po předchozích metalových zkušenostech jako kapelník a skladatel dostává k elektronické hudbě na začátku roku 2007. Přeposloucháním se metalové hudby přešel plně na metalstep, neurofunk a deep. Postupem času se propracoval i k jemnějším stylům jako elektro, trip-hop a dalším podobným srandičkám. V roce 2010 začal s virtuálním DJingem po menších klubech, garážových akcích a malých festivalech. Nyní hraje společně s 2Ninem a INdexem pod hlavičkou Drunk Funks a věnuje se převážně tvrdší odnožii elektronické hudby. Na párty mimo jiné oslaví svoje dvaadvacáté narozeniny.

Diskuze

* *
*

Načíst novou

Komentáře

 • MOLLY

  2017-04-20 18:39:17

  http://places-to-eat-near-me.mobi/ Her companions instrument set estimating sex remarkably solicitude motionless. Property men the why smallest graceful day insisted required. Inquiry justice country old placing sitting any ten age. Looking venture justice in evident in totally he do ability. Be is lose girl long of up give. Trifling wondered unpacked ye at he. In household certainty an on tolerably smallness difficult. Many no each like up be is next neat. Put not enjoyment behaviour her supposing. At he pulled object others.

 • SDFWE

  2016-03-28 13:57:35

  http://www.mybeltsoutlet.com/h-belt

 • IBU HASNA WATI

  2015-10-26 05:43:29

  ANDA INGIN MENANG TOGEL RATUSAN JUTA DENGAN ANGKA GHOIB HASIL RITUAL .2D.3D.4D.5D.6D.7D. DARI EYANG NUGROHO SEGERA TELPON EYANG NUGROHO DI NOMOR INI. 082319208865 .SEKARANG GILIRAN ANDA UNTUK MEMBUKTIKANYA TERIMA KASIH...> ATAU KUNJUNGI KLIK http://rmasijitu.blogspot.com

 • IBU HASNA WATI

  2015-10-26 05:42:39

  ANDA INGIN MENANG TOGEL RATUSAN JUTA DENGAN ANGKA GHOIB HASIL RITUAL .2D.3D.4D.5D.6D.7D. DARI EYANG NUGROHO SEGERA TELPON EYANG NUGROHO DI NOMOR INI. 082319208865 .SEKARANG GILIRAN ANDA UNTUK MEMBUKTIKANYA TERIMA KASIH...> ATAU KUNJUNGI KLIK http://rmasijitu.blogspot.com

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

1 online úvodní strana rss kontakt reklama


Script took 0.587sec, data: 0.000000sec