Phil Tangent poprvé v ČR, na !Grounded

promo |21.06.2013 | Jiné

Nejen pro příznivce melodičtějšího či zadumanějšího drum and bassu tu máme ku příležitosti začátku léta a zároveň derniéry !Grounded ve stávajícím prostoru opravdovou bombu! Na červnovou !Grounded přijal pozvání jeden z předních britských producentů a DJů současnosti, Phil Tangent.

DJingu se sice Phil věnuje už od přelomu tisíciletí, trvalo mu však ještě několik let, než se rozhodl věnovat i vlastní produkci. První velký zlom v jeho kariéře pak přišel roku 2009, kdy po masivní podpoře tracku Billie's Smile od Baileyho v rámci jeho show na BBC Radio 1 tento track upsal a vydal Marcus Intalex na svém labelu Soul:R (na druhé straně singlu se objevil track Lunar). Od té doby se jeho releasy objevily postupně na labelech Rubik (a to dokonce dvakrát), Santorin, opět Soul:R, Commercial Suicide a Samurai, kde na singlu Parity/Rearview spolupracoval s novozélandskými Tokyo Prose.


V rámci DJingu mezi jeho největší úspěchy patří hraní v rámci Solu:tion nocí, ať už na festivalu Sun & Bass či v klubu Fabric na launch parties alb 21 (Marcus Intalex) či novinky Spill (Calibre). Ve svých setech hraje pestrou selekci napříč drum and bassovým spektrem, neopomíná ani starší kousky.


Phil v České republice zahraje vůbec poprvé a hned se můžete těšit na jeho dvouhodinový set!
O support se tradičně postarají DCGround DJs (jmenovitě Wrm, Khomix, K.Seek, Soopy Mood a Fallen Gemini) a MC RDG, akce se koná v S-Centrum Music Clubu v Děčíně, start je ve 21:00, vstup do 22:00 za 70,- a poté za 90,-


Bližší info najdete na fb page http://www.facebook.com/dcground či na události http://www.facebook.com/events/483851478350468/.
Těšíme se na Vás!

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

9 online úvodní strana rss kontakt reklama


Script took 0.277sec, data: 0.000000sec