Drumstation – narozeniny DJe P.no

promo |19.06.2013 | Jiné

Již tento pátek se v pražském Crossu odehraje další díl noci Drumstation, který bude tentokrát narozeninový. Další rok si v hraní i životě připíše česko-italský DJ P.no. A že to bude oslava velkorysá dokazuje jeho zástup gratulantů. Na pódiu se představí hned 4 zahraniční umělci. Co by to bylo za oslavu, kdyby si P.no nepřipravil i dárek pro Vás. Tím je vstup po celou noc zcela zdarma!

Ale kdo že to bude na oslavě hrát? Přímo z Portugalska přiletí DjKi, jeden z nejlepších scratcherů této země a zakladatel lisabonské crew Scratchers Anomimos. Tento borec poznal zhruba před 3 rokama DJ P.na, se kterým založil společný projekt P.nokio. Právě ten se v pátek v Crossu představí. Můžete se těšit na 4 ruce v jednom setu, které předvedou show plnou energie a scratchů.

Dalším zahraničním hostem bude P.nův parťák a italský DJ Nuz_D. Již uběhlo 12 let, kdy s P.nem začal dávat první mixy. Jeho set tentokrát doprovodí místní MC Dawe.

Na akci se také představí poslký DJ Gretzky. Kdo se pohybuje po Krakowskýh klubech, zcela jistě ho dobře zná. Mezi jeho obíbené žánry patří drumandbass, ale i breakbeat, funk a house. Pravděpodobně ale víte, na který se v pátek zaměří.

Posledním zahraničním hostem bude rovněž polský DJ Makovski. DJ a redaktor drumandbassového programu „drumatyczny piatek“ v rádiu Radiofonia. Díky jeho aktivitám má velký přehled na tím, co aktuální scéna nabízí a díky tomu má i perfektně vytříbenou selekci jednotlivých skladeb.Co se týče českého supportu, přijdou zahrát a pogratulovat DJs Beast 67, Basstien, Sayuz a Tons, na druhé stage se bude hrát psytrance v podání Gondara, Cyraxe a Ejczky.

Tak v pátek v Crossu naviděnou.

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

9 online úvodní strana rss kontakt reklama


Script took 0.627sec, data: 0.000000sec