anketa: Roni Size jednou větou

promo |25.04.2013 | Jiné

Roni Size je superstar drumandbassové scény v tom nejlepším slova smyslu s tisíci fanoušků rozsetých po celém světě. Co si o něm ale myslí jeho kolegové, kteří se představí po jeho boku v pátek na hlavní stage B4B? Zeptali jsme se...

 

Roni Size je...

 

Lixx:

"Roni Size je legenda. Kedysi sme sa predbiehali, kto bude mať viac platní zo značky Full Cycle a album New Forms, ktorý dal dokopy s partiou Reprazent je zlatý poklad drum&bassovej histórie. Tieto veci ma zasiahli rovnako, ako Goldieho "early years". Snapshot FTW!" (Více v rozhovoru na Poslouchej.net)
http://www.djlixx.com/

 

 

 

 

Sayko:

"Člověk, kterého maximálně respektuju a jeden z těch lidí, kvůli kterému jsem se vlastně i k dnb dostal, velká drumandbassová osobnost stejně jako Goldie, Die či Krust a taky člověk, který se drží svého standardu už nějaký ten pátek. Je to Pan Muzikant a producent, který měl a stále má co říct. Jeho projekty Breakbeat Era či Reprazent budou pro mě navždy patřit k tomu nejlepšímu, co jsem kdy mohl slyšet v dnb."
http://sayko.org/

 

 

 

Soldik:

"Roni Size sám nepatřil k těm, které jsem vyhledával, přesto má na kontě několik opravdových skvostů a na ně rád vzpomínám - Snapshot, Playtime, Brown Paper Bag a vůbec práce s Reprazent, nebo Breakbeat Era - tyto dva projekty, zejména druhý jmenovaný, mám v oblibě a poslouchám je dodnes."
http://www.facebook.com/djsoldik

 

 

 

 

Hrr.nec:

"Roni Size, ten jenž si zahrál v klipu se samotným mistrem Yodou ( http://youtu.be/FUY9w3zVF1M ). No a pak taky super showman, když vzpomenu na B4B open air. Jo a taky živoucí legenda..."
http://www.redrumcrew.cz/hrr-nec/

 

 

 

 

 

Mystique:

"Roni Size to je drumandbass čistý jako křišťálová studánka, ze které jsem se před 14 lety napil a dodnes s velkou chutí piju."
http://www.redrumcrew.cz/mystique/

 

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

9 online úvodní strana rss kontakt reklama


Script took 0.198sec, data: 0.000000sec