Švédský Seba přijíždí tento pátek na Drumstation

promo |28.11.2012 | Jiné

Již tento pátek 30. listopadu se promění pražská noc Drumstation v Crossu ve skutečný hudební zážitek. Pozvání přijal švédský nadčasový borec Seba, který přijede reprezentovat svoji hudbu, kterou vydává na takových labelech, jako jsou Hospital, Metalheadz, Soul:r nebo jeho vlastní Secret Operations. Pokud máte rádi bohatý atmosferický drumandbass, Váš plán je jasný! Do 21:00 je vstup pouze za 40,- Kč.

Support Sebovi byl vybírán s pečlivostí a dokonale doplní severskou hudbu od Seby. Pozvání přijali ostřílený zástupci Nitrous, Soldik, AhZ, Bios, Mersi a rezident Beast 67.

Oficiální Facebook událost:
https://www.facebook.com/events/441225719267992/

Biografie:
Seba (Secret Operation, Metalheadz, Hospital, SW)


Švédský producent Seba (Sebastian Ahrenberg) se proslavil jako jeden z nejkvalitnějších světových dnb producentů, jehož počátky tvorby elektronické hudby sahají až do ranných devadesátých let minulého století. Jeden z prvních, který Sebovu hudbu objevil a dal mu příležitost poslat jeho skladby do světa, byl samotný LTJ Bukem na labelu Good Looking Records. Od té doby se jeho skladby pravidelně upisují těm největším labelům, jako jsou Metalheadz, Hospital nebo Soul:r.

V roce 1997 Seba v jeho rodném městě Stockholm rozjíždí novou noc, která nese název Secret Operations. Netrvalo dlouho a z názvu noci se stává sebův label, na kterém vydává hudbu od producentů, jako jsou Physics, Resound, Method One, Paradox a samozřejmě svoji vlastní.

Sebovi sety vystihují jeho produkci. Pokud máte rádi zajímavý,  atmosferický, neoposlouchaný drumandbass, dostavte se již tento pátek 30. Listopadu do klubu Cross na pravidelnou noc Drumstation. Hudebně to bude stát tentokrát opravdu za to.

Line-up:
Main Drumandbass Stage

21:00 – Bios
22:00 – Beast 67
23:00 – Nitrous + AhZ
01:00 – SEBA (Hospital, Metalheadz, Secret Operations, SWE)
02:30 – Soldik
04:00 – Mersi + Mikkno

Second stage
Electro Dee, Saboteur, Skritek vs. Dr Smeghead

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

11 online úvodní strana rss kontakt reklama


Script took 0.780sec, data: 0.000000sec