Neonlight na děčínské klubovce !Grounded

promo |27.11.2012 | Jiné

Příznivci tvrdšího dnb pozor! Na nadcházející díl děčínské drum and bassové akce, která se koná pravidelně každý poslední pátek v měsíci, přijede 30. listopadu 2012 významný zahraniční zástupce řízných beatů, čelní představitelé německé neurofunkové školy - Neonlight. Ti za sebou mají přelomový rok - upsali se totiž legendárnímu labelu Chrise Renegadea, Lifted Music, který poskytl domov producentům jako je Spor, Apex nebo The Upbeats.

Neonlight nejsou na scéně žádnými nováčky, mají za sebou již několik releasů na labelech Trust In Music, Eatbrain, Close 2 Death či Bad Taste, spolupracovali například s Mefjusem či předčasně tragicky zesnulým krajanem Hedjem a letos mají na kontě mimojiné 2 zabijacké remixy pro Cause 4 Concern a Jadea. Pro Lifted Music právě pracují na svém premiérovém EP, které by mělo vyjít začátkem příštího roku a Vy se tak můžete těšit na ochutnávky z něj - a nejen na to, neboť Neonlight jsou rovněž špičkoví DJs.


Navíc se tradičně můžete po celou noc těšit na support DCGround DJs, jmenovitě zahraje wrm, K.Seek, Soopy Mood, Cubique a Fallen.GeMiNi. Tahle párty bude stát za to, rozhodně si ji nenechte ujít! Startuje se ve 21 hodin v klubu S-Centrum (FB událost zde http://www.facebook.com/events/343773322386322 )

Diskuze

* *
*

Načíst novou

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

12 online úvodní strana rss kontakt reklama


Script took 0.237sec, data: 0.000000sec