Na narozeninách Dnb League zahraje Dub Zero

promo |15.11.2012 | Jiné

DUB ZERO, dj a producent z nastupující generace britských drum and basových hvězd, vystoupí v pátek 16. listopadu na narozeninách oděvní značky DNB LEAGUE, která na trhu působí již šťastných 7 let. Na výroční party v klubu Matrix předvede svůj showcase mc Brejchus a zahrají djové Sayuz, Tons, Emeka, Fat-G,Tony, Tons a Dino.

V pátek 16. listopadu slaví značka DNB LEAGUE svoje narozeniny, jak jinak, než drum and bassem. A také uvedením nového trička s jednoduchým názvem "Street", které vychází z motivů graffiti. První náhled nového trička můžete vidět na adrese: http://www.dnbleague.com/products/street-dnb-league-tshirt.asp

DNB LEAGUE oslaví narozeniny v klubu Matrix, tam, kde má drum and bass dlouho svůj páteční domov. Vzácným hostem je anglický dj a producent Dub Zero, který hraje hodně energicky a se silnými basy. Některé jeho jump-upy (např. Showtime) by roztančili i mrtvého.

Dub Zero byl už od mládí obklopen hudbou, hrál na piano, kytaru a bubny a ve 12 letech byl nominován na titul „Nejlepší mladý hudebník Kentu“. Začal hrát jako dj, ale vždy cítil potřebu dělat vlastní hudbu. V roce 2007 byl jeho první vydaný track s názvem ‘Power Gurn’ jedničkou Nu Urban žebříčku. Následovalo vydání ‘Ganja Plant’ na Concept Records, ‘Shadow of Death’ na XS Records a ‘Nightmare’ na Formation. A nakonec mu zavolal sám Kenny Ken a objednal si u něj remix klasiky ‘Murder You’.

Po dalších vydaných tracích na Formation a Biological Beats Dub Zero přilákal pozornost dje Phantasy a začal vydávat na jeho Easy records. V současnosti často tvoří s jeho dobrým kamarádem Levelou a spolupracuje na d’n‘b, hip hop, i dubstepových projektech s mcs Spyda, Harry Shotta a Skibadee.
V roce 2012 zakládá Dub Zero vlastní label "Dub Zero Musik", kde v srpnu vyšlo DZM 001 - Dub Zero - Showtime, což je track na drum and bass působící jako roznětka i bomba dohromady ( http://youtu.be/b_RHBIcjU_s  ).
Dub Zero má i druhé producentské alter ego "Dirty Dog", pod kterým produkuje hutný drubstep. V Čechách Dub Zero vystoupí podruhé, poprvé jste ho mohli slyšet na Imagination warmupu na jaře, kde za dj pultem doslova exceloval.

Na party DNB LEAGUE 7 dále vystoupí mc Brejchus v půlhodinovém showcasu. Brejchus je zvláštní postava české scény. Zrodil se z hiphopu, první hit měl už před 10 lety a teprve drum and bass ho před dvěma lety nakopnul dělat něco dál. Těšte se na výrazné české texty a dnb party flow. A nenechte si ujít, bude to na začátku ve 22 hodin.

Z djů na akci vystoupí Tons a Emeka z pražské Caik crew, Tony a Dino z jump-up.cz, plzeňský Fat-G z legendární Booyaka/Inspiral crew a pražský jump-upový matador z Drum Affection dj Sayuz. 

Vstupné na oslavu 7 let je trochu netradiční, základní je 80Kč, ale...
v tričku nebo mikině DNB LEAGUE vstupné do půlnoci za polovic (40Kč)
prvních 7 návštěvníku má vstup zdarma
druhých 7 návštěvníků má vstup za 20Kč
třetích 7 návštěvníků má vstup za 30Kč
čtvrtých 7 návštěvníků má vstup za 40Kč
pátých 7 návštěvníků má vstup za 50Kč
šestých 7 návštěvníků má vstup za 60Kč
sedmých 7 návštěvníků má vstup zdarma

Akce otvírá netradičně až ve 22 hodin, protože se dělí o prostor se Žižkovskou nocí, která probíhá ten samý večer. Takže kdo by chtěl přijít dřív, může vidět i zajímavé kapely (vstup pro party je otevřen od 21:45).

Informace o akci najdete na stránce www.dnbleague.com a informace o klubu Matrix na http://www.matrixclub.cz


Line-up:
22:00 MC Brejchus show + Caik crew
22:30 Tons + Emeka
23:00 Tony
24:00 Fat-G
01:00 Dub Zero (Uk)
02:30 Sayuz
03:30 Tons + Emeka
04:30 Dino

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

12 online úvodní strana rss kontakt reklama


Script took 0.793sec, data: 0.000000sec