DJ Clive hostem srpnového vydání Shadowbox @ Roxy

promo |02.08.2012 | Jiné

Druhý prázdninový Shadowbox je za dveřmi. Již tento pátek (3. srpna) se v pražském klubu Roxy opět rozezní drum'n'bassové rytmy ve všech podobách. Těšit se můžete na rezidentní dvojici 2K & Sweg, které doplní slovenský host - DJ Clive. O projekce se tradičně postará VJ Quark / astraL d:VISION. Vstup je do půlnoci zdarma!

Clive (Bass/codered.sk)

Clive je členem drum'n'bassového seskupení/bookingu codered.sk. Jeho první kontakt s dnb je z roku 2001, kdy se ocitnul na jedné multižánrové party. V té době byl spíše fanouškem rovného beatu, ale o rok později nakonec definitivně podlehl polámanému drum'n'bassu. Poprvé se za opačnou a pro DJe tu správnou stranu gramofonů postavil na začátku roku 2004.

Je a byl taktéž jedním z rezidentů akcí např. Solid Open Air, Codered Open Air, Liquid Beatz, Signall_FM Festival a nebo třeba BassTransmission. Mezi jeho oblíbené producenty patří: dBridge, Instra:mental, Consequence, Calibre, Commix, SpectraSoul, Rockwell, Icicle, Lynx & Kemo, Survival, Alix Perez, Lenzman, S.P.Y, Random Movement, …

Clive je představitel deep drum'n'bassu nabitého atmosférou, ale taktéž i tzv. autonomic soundu.

Všechny jeho sety a další informace nalezenete na:
http://www.facebook.com/clivednb (sekce "music")
http://twitter.com/clivecodered
http://soundcloud.com/clivednb

Line up:

22:00 - 01:00 2K & Sweg
01:00 - 03:00 Clive (codered.sk)
03:00 - 05:30 2K & Sweg, guest

PS: Zářijové vydání Shadowboxu se uskuteční 7. 9. 2012 a těšit se můžete opět na dvě stage + vystoupení zahraničního hosta. Více info již brzy!

web:

http://www.shadowbox.cz
http://www.roxy.cz
http://www.radio.shadowbox.cz

Diskuze

* *
*

Načíst novou

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

19 online úvodní strana rss kontakt reklama


Script took 0.325sec, data: 0.000000sec