Slovenský Let It Roll již tento víkend

promo |20.06.2012 | Jiné

Konec světa má přijít ještě letos, proto je zapotřebí, užít si zbývající čas na maximum. Let It Roll na tento fakt myslel a připravil hned tři festivaly. Ten slovenský se uskuteční již 22. a 23. června na Duchonce. Oslavte s námi příchod Armageddonu!

Slovenská verze festivalu Let It Roll láká již podruhé kouzelným prostředím rekreační oblasti Duchonka s nádherným koupáním a nezapomenutelnou atmosférou. Nedaleko českých hranic se na jednom místě sejdou legendy jako Ed Rush, Aphrodite, LTJ Bukem nebo Friction a na druhé straně mladí a nadějní Dirtyphonics (LIVE), Brookes Brothers, Fred V & Grafix a Tantrum Desire.

http://www.youtube.com/watch?v=7TD8D35eN64

Druhá Trident stage se zaměří na neurofunk (v pátek v rámci Trust In Music label night vystoupí Rregula & Dementia a Neonlight), v sobotu si užijeme řezničiny od Donnyho, Katharsys a českého talenta Forbidden Society, jehož vlastní stejnojmenný label celou noc zastřeší.
http://vimeo.com/25895534

Uniknout by návštěvníkům nemělo ani třetí Evropa 2 Charity pódium, na němž zahraje téměř 30 DJs hudbu různých žánrů bez nároku na honorář. Na tomto místě můžete příspěvkem podpořit nadaci Chance 4 Children.
http://vimeo.com/26098966

Více informací o akci naleznete na webu http://www.letitroll.sk. Na festival je možné zakoupit výhodnou combo vstupenku, která platí na slovenský i český Let It Roll. K dispozici jsou v síti Ticketportal.

Diskuze

* *
*

Načíst novou

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

12 online úvodní strana rss kontakt reklama


Script took 0.640sec, data: 0.000000sec