Drumbox @ Matrix - Praha, 8.6.2012 + soutěž o 2x2 volné vstupy

promo |25.05.2012 | soutež

V pátek 8.6. se můžete těšit již na druhé pokračování úspěšné akce Drumbox, kterou pro vás opět připravila pražská Drumbassterds crew. Tentokrát si jako hlavní hosty večera pozvali jedny z nejvýraznějších postav české drumandbassové scény, členy legendární Tele2beatz a Let It Roll crew - djs Pixie a Suki! Vedle těchto českých drumandbassových velikánů se můžete také těšit na djane Kan-Jaccu, celou Drumbassterds crew a jejich hosta, VirCz + Mc Binja. Vše vypukne v pátek 8.6. od 20:00 hodin v žižkovském klubu Matrix, tak sbalte dobrou náladu a doražte! Těšíme se na vás!

Přinášíme dobré zprávy...! Drumbassterds crew se rozhodla navázat na úspěch první akce Drumbox a připravila pro vás další várku pořádně zlámaných beatů.

Pro připomenutí - první Drumbox byl zároveň Let it Roll warm-upem, kde zazněla jména jako Bifidus Aktif, Rudeboy a neméně našláplá dvojka Akira & Anakin aka Deadly Viperz. Shadowbox tak spolu s Drumbassterds a roztančeným davem vytvořili a udrželi skvělou atmosféru až do úplného rána.

Další pokračování je už za dveřmi. Čtveřice z Drumbassterds ve složení Volume Plus, Martyyno, Skáčko a djane Do.Mi.No si tentokrát pozvala exkluzivní tuzemské hosty Pixie & Suki, djane Kan-jaccu a společně s nimi se můžete těšit na nezapomenutelnou drumandbassovou party.

V pátek 8.6. startujeme ve 20:00 v žižkovském klubu Matrix, kde do 22hod zaplatíte lidových 30,- a poté 80,-. Pro ty z vás, kteří snad ještě váháte, máme lákadlo v podobě soutěže o 2x2 volné vstupy a videa
z prvního Drumboxu 10.2.12.

Soutěžní otázka pro vás je více než jednoduchá!

V jakém roce byla založena drumbassterds.cz crew?


A) 2008

B) 2009
C) 2010


Správné odpovědi posílejte na crew(zavináč)drumbassterds.cz Nezapomeňte udat jméno, příjmení a město kde bydlíte. Uzávěrka došlých odpovědí bude 31.5.2012 ve 20:00.


Ze správných odpovědí vylosujeme 2 soutěžící, kteří obdrží 2x2 volné vstupy. Výherce kontaktujeme e-mailem a zveřejníme jejich jména 1.6.2012.

http://www.drumbassterds.cz

http://www.facebook.com/DRUMBASSTERDS

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

10 online úvodní strana rss kontakt reklama


Script took 0.738sec, data: 0.000000sec