Bullet Time III

promo |07.05.2012 | Jiné

Na třetí Bullet Time do 596ky jsme na květnový díl pozvali legendu, Dje Sayka! Sayko je jednou z takřka kultovních postav české drumandbassové scény. Je jedním z nejdéle hrajících DJů u nás. Publikum si získal nejenom precizním mixováním, ale také obrovskou energií, která z jeho setů přímo srší a skvělým turntablisbem. Kromě toho je Sayko i úspěšný producent. Nové releasy budou vycházet za několik málo dnů u Deafmuted a Sun Side, tak si je určitě nenechte ujít!

K Saykovi se přidá zábřežský Dj Hanyss. Hanyss hraje sedm let a patří k těm djům, kterým jde hraní opravdu od ruky i živě, ne jen na papíře, jak jsme toho svědky u některých mladých pozérů a jejich obsáhlých životopisů. Hanyss má obrovský drumandbassový záběr a určitě nezůstane jen u jednoho substylu a provede návštěvníky BT jeho velkým spektrem.  Těšit se můžete, podobně jako u Sayka, na teschstep, neuro, liquid a malinko i na mainstream.                                             

 Ke každé akci patří i začátek, ten bude patřit melodickému drumandbassu ala Paul Hawk, taktéž jedné z krajových legend. Jak už Pavel několikrát dokázal, není jen technařem, ale je i vytříbeným drumabassistou.

 Ve finiši dáme prostor další nové tváři a tím je mladá dubňanská krev a uctívač vinylu, Up Synth. V line upu nebude chybět samozřejmě ani Soldik s pořádnou dávkou nových neuróz a techstepu.

 

Kde: Kyjov, club 596
Kdy: 26.05.2012
Vstupné: 70,-

Facebook event

Lokace klubu 596

                                                    

DJs:

 

Sayko (2.3) www.sayko.org | Soundcloud

Hanyss (Rafanda) Profile

Soldik (Drumandbass.cz) www.soldik.info | Soundcloud

Paul Hawk (Sound44) Facebook

Up Synth (Beat Collision)

 

Diskuze

* *
*

Načíst novou

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

11 online úvodní strana rss kontakt reklama


Script took 0.509sec, data: 0.000000sec