Exkluzivní mixy pro Drumandbass.cz - BTK (Brazílie)

soldik |08.07.2011 | Mp3

Vítejte u oprášeného mesícníku: Exklusivní mixy pro Drumandbass.cz. Hned na zacátek máme pro vás lahudku v podobe gigantického úlovku ze zahranicí, dje a producenta BTK. Producentskými schopnosti BTK dokázal uhranout labely Offkey, Virus, Freak, Inneractive, Architecture, Renegade Hardware, Demand, Basswerk a hlavne je to také respektovaný dj. „Strašne rád bych hrál zase z vinylu, ale to bych pak nemohl hrát svoje ani dubplaty jiných“, ríká. Svetoznámá a nekoncící série mixu s názvem Paranoia cítá už na 20 dílu a Drumandbass.cz má tu cest vám predstavit nejnovejší showcase, namíchaný exklusivne a jen pro nás - pro vás!

Vinicius Honorio aka BTK se narodil ve slunné Brazílii, presne v Sao Paolu. Protože je v Evrope drumandbass daleko rozšírenejší, pred tremi lety se rozhodl sebrat svých pet švestek a prestehovat se do cokoládou obaleného Švýcarska. Zacátky jeho produkce a djingu sahají až do roku 1999, kdy poprvé objevuje lásku k drumandbassu a dává dohromady crew Identity. Jejich práce zacíná nést ovoce roku 2006 s releasy na labelech Barcode, Sinuous, Ohm Resistance, Darkitek a pozdeji i na Subtitles, Vampire a Uprising. V té dobe se zacíná BTK pomalu osamostatnovat a vlastní releasy na sebe nenechají dlouho cekat.

 


Zacátek jeho sólo kariéry mel prudký vzestup, když spolupracoval s dalšími producenty ze všech možných koutu Evropy. Zárezy u respektovaných a vyhlášených labelu jako Virus, Renegade Hardware, Mainframe, Subtitles, Cyanide, Uprising, Algorythm, Basswerk a spolupráce s méne i více znamými lidmi jako Nphonix, Mindscape, S.P.Y., Uman (aka Task Horizons, Blokhead), Meth (aka The Sect), Jumpat, Resound, Presence Known, Ink a ceskými No Money (na remixu Fallin Down, který dodnes nevyšel), ho pravidelne vnáší do setu napríklad Andyho C, Markyho, Ed Rushe a Opticala, Audia a spousty dalších.

 


Lonského roku si BTK založil vlastní digital label s názvem Dutty Audio a vydal na nem Straight Up EP. To se setkalo s dobrým ohlasem a zákonite musely následovat i remixy. Tech se chopili Optiv, Mindscape, Octane & DLR a Genotype. I BTK sám rád remixuje. Už má hotové predelávky hitu Renegade Hardware Amazon, It Gets Rough Sometimes VIP a Forcefield, vše pro Renegade Hardware. Na poslední zmínené se podílí spolecne s Optivem a tato spolupráce je konecne dává dohromady a v roce 2011 vydávají jednu pecku za druhou. Dá se ríct, že se o jejich spolecné práce labely doslova pretahují. Jejich výcet je obrovský: Virus, Demand, Dispatch, RUN DNB, Renegade Hardware, Commercial Suicide, Frequency atd.

 


BTK chová sympatie i k technu a práve dodelává s kamarádem Patrickem Podagezem z Bernu první spolecný techno materiál. „Techno mám rád a dokonce jsem i techno delal, ale to bylo v dobe, kdy techno zacalo pomalu krachovat a nastupoval minimal“, ríká. Takže krome drumandbassu, který tvorí 99% jeho produkce, si obcas odskocí k technu. O tom svedcí i 4 trackové EP Liberta z roku 2008. V dobe našeho rozhovoru byl ješte Optiv na petitýdenní US tour a album, které BTK a Optiv chystají na podzim tohoto roku tak cítá asi 20 prozatím rozdelaných vecí. Album ješte nemá název a rozhoduje se mezi dvema labely, u kterého to celé pak vyjde. Ve hre jsou dve opravdu velká jména, která prozatím nesmím prozradit. Jaký je vlastne zvuk BTKe? Trochu techy, hard, dark, deep, atmo, jungle, zkrátka podle nálady, ale vždycky na výbornou. Zpetne pridávám i gril z roku 2009, na nemž BTK tenkrát sedel :)

 

BTK Showcase Mix - Exclusive for www.drumandbass.cz


01. Optiv & BTK - Music Within feat. Podage & LaMeduza (Demand)
>>> dBridge - True Romance (Metalheadz)
02. Optiv & BTK - Inception (Hardware)
03. BTK - Thats What It Is (Optiv Remix) (Dutty Audio)
04. Optiv & BTK - Lurker (Virus)
05. BTK & S.P.Y - Save Me (FREE MP3)
06. Optiv & BTK - Get Ready (Dispatch)
07. BTK - El Commando (Dutty Audio)
08. Optiv & BTK - Let It Hit'em (tba)
09. BTK & Presence Known - 40 Channels of Funk (Virus)
10. Ink & BTK - Reptile (Hardware)
11. Optiv & BTK - Crawler feat. Presence Known (Demand)
12. Optiv & BTK - Blind Struck feat. MC Fokus (Hardware)
13. BTK - Vengeance (Octane & DLR Remix)(Dutty Audio)
14. BTK - Drop It (Offkey)
15. Optiv & BTK - Ignition feat. Rymetyme (Run Dnb)
16. Kontrol - Forcefield (Optiv & BTK Remix)(Hardware)
17. Optiv & BTK - Backlash (Virus)
18. Optiv & BTK - End Run (Run Dnb)
19. Optiv & BTK - Scientist feat. MC Fokus (Hardware)
20. Ink & BTK - 5 Elements (Hardware)
21. BTK - Things I Do (Demand)

velikost: 70,5 MB
kvalita: 160 Kbps
délka: 61:40

BTK Showcase Mix || drumandbass.cz || 8th July 2011 by BTK

Diskuze

* *
*

Načíst novou

Komentáře

 • MIKE

  2018-01-14 12:22:07

  http://www.yeezys.com.co/ Yeezy http://www.pandorajewelryoff.us.com/ Pandora Jewelry Official Site http://www.louboutinsshoes.us.com/ Christian Louboutin Shoes http://www.nike--shoes.us.com/ Nike Shoes http://www.timberlandbootsshoes.us.com/ Timberlad Shoes http://www.monclers.org.uk/ Moncler UK http://www.christianlouboutinshoesinc.us.com/ Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinshoesdiscount.us.com/ Louboutin Shoes http://www.louboutinshoesheels.us.com/ Louboutin Heels http://www.yeezybeluga.us.com/ Yeezy Beluga 2.0 http://www.ralph--lauren.us.com/ Ralph Lauren http://www.airmax90chaussure.fr/ Chaussure Air Max 90 http://www.nikeshoe.us.com/ Nike Shoes For Men http://www.pandoracanadajewelry.ca/ Pandora Canada http://www.jordan11red.us.com/ Jordan 11 GYM Red http://www.pandorasaleuk.org.uk/ Pandora http://www.pandoras.us.com/ Pandoras http://www.monclerukoutllet.org.uk/ Moncler Outlet UK http://www.air-maxfr.fr/ Air Max http://www.pandoracharmssaleclearance.com.co/ Pandora Charms Sale Clearance http://www.nike--outlet.us.com/ Nike Outlet http://www.nikeairforce1.com.co/ Air Force 1 Shoes http://www.longchampshandbags.us.com/ Longchamp Handbags http://www.jordanretro-11.us.com/ Jordan Retro http://www.red-bottomsshoes.us.com/ Red Bottoms Shoes http://www.pandorabraceletjewelry.us.com/ Pandora Jewelry http://www.lebron-shoes.us.com/ Lebron James Shoes http://www.adidasshoesonline.us.com/ Adidas Shoes http://www.kd-shoes.us.com/ Nike KD Shoes http://www.pandoracharm-jewelry.us.com/ Pandora Charm http://www.puma--shoes.us.com/ Puma Shoes For Men http://www.airmaxs.us.com/ Air Max Shoes http://www.adidasoutlet-store.us.com/ Adidas Outlet Store

 • RYBEX

  2011-07-18 10:58:38

  NICE MIX !

 • SOLDIK

  2011-07-08 13:49:34

  Nice work Vini!

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

15 online úvodní strana rss kontakt reklama