Spectrasoul na Culture Shock v Chapeau Rouge

promo |03.02.2011 | Jiné

Po kompletním nasycení Drum & Bassového trhu, to chce originalitu a pochopení kvality zpracování, abyste prorazili. To si uvedomil Jack Stevens a David Kenett, kterí tvorí duo Spectrasoul (Shogun Audio, Critical Recordings, Metalheadz , Subtitles, UK). Jack u nás naposledy vystoupil na akci Vision v pražském klubu Cross. Dave (David Kenett) oproti tomu zažil náš nejvetší drumandbassový festival Let It Roll v léte roku 2009. Podle nekterých fanoušku tohoto festivalu práve Spectrasoul zaznamenali obrovský ohlas na Take Control scéne a právem. Oba aktéri tohoto dua nás uspokojují již od roku 2006 a koncept crew DnB Fever do toho všeho zapadá jako "prdel" na hrnec. Po hvezdných Total Science, Commix, June Miller a B-Complex privítejme Spectrasoul na akci Culture Shock s poradovým císlem 7. v klubu Chapeau Rouge dne 11.2.2011.

Na tanecní scéne bude Spectrasoul prezentovat Dave a pravidelná noc Culture Shock zažije opet deepové šílenství, bezkonkurencní selekci podporenou vlastní tvorbou s kvalitním zvukem. Dalšími pozvanými jsou moderátori a týmoví kolegové Radia 1 Nitrous a Stanzim, kterí se predstaví ve spolecném setu. O jejich kvalitách je rozhodnuto a patrí mezi špicku ceské deepové drumandbassové scény. Jako moderátori Radia 1 a DJs samotní už dávno propadli kvalite a hloubce tohoto stylu.

Z mesta Slaný dorazí DJ, organizátor a spoluzakladatel Touch The Jungle crew Jim Barris. Aktivní prístup, láska k hudbe a porádání veceru mu vryly jistou kvalitu. Vše pecetí sobotní deváté jubileum akce Touch The Jungle Special, kde vystoupil “Terminátor”, patrící beze sporu mezi nejvetší talenty nového stylu a originalního zvuku, DJ a producent Rockwell. Dance stage uzavre organizátor veceru DJ Stantha a nová tvár DnB Fever crew DJ a zacínající, nadaný producent M.Pete.

Barová scéna se ponese v duchu dubstepu. Predním matadorem tohoto stylu ceské scény je producent Matoa a majitel dubstepového labelu Case Records. Jedná se o seberealizacní projekt vznikající v pestré kontinuite s nekomercním mínením ku prospechu široké hudební komunity a není stylove nejak ohranicen (obecne: bass, dubstep, bassline). Druhým pozvaným je designer, illustrátor a producent Subject Lost patrící k headlinerum "chill-outových" stageí na Ostravsku. Na relativne stálou platformu chytrých dubstepových beatu, jejichž aristokratický puvod se nedá skrýt, roubuje nejruznejší kvetenství – od sofistikovaného ale prurazného IDM až po tradicní ambientní plochy. Tretím aktérem se predstaví v dupstepovém setu DJ Stantha.

Vstup na tento vecer je za pouhých 50,- Kc v predprodeji a 100,- Kc na míste. Predprodeje mužete využít prímo na baru Chapeau Rouge. K dispozici bude exkluzivní drink Culture Shock (rum, cola, pomeranc) za 50Kc a také pivo do 23:00 za 28Kc!
Další info pod odkazem: http://www.facebook.com/event.php?eid=150137345034122


Mini profil Spectrasoul

V roce 2006 se z relativne nejasných okolností objevili SpectraSoul (Jack Stevens & David Kennett), kterí se stali pionýry new-school žánru na Drum & Bassové scéne. Pocházejí z anglického Brightonu, kde nastartovali svou produkci. V roce 2008 prišla nejocekávanejší undergroundová skladba "Alibi", která znela všemi kluby po celém svete! A zároven v tomto roce vyšly na Frictionove labelu Shogun Audio jejich skladby "Penninsula" a "The Tube". O rok pozdeji ukázali, že nehodlají polevit a predstavili své skladby na nejznámejších labelech, jako kupríkladu jsou: Goldieho Metalheadz, Teebeeho Subtitles, D-Bridgeovy Exit Recordings a samozrejme další releasy pro Shogun Audio a Crititcal Recordings. Více o jejich tvorbe a Spectrasoul samotných naleznete pod odkazy:
-    http://www.discogs.com/artist/Spectrasoul.
-    http://www.myspace.com/spectrasoul
-    http://soundcloud.com/spectrasoul
-    http://www.facebook.com/spectrasoul?v=app_178091127385

Diskuze

* *
*

Načíst novou

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

17 online úvodní strana rss kontakt reklama


Script took 1.385sec, data: 0.000000sec