Metrik v Praze a Liberci - info a mp3

promo |29.03.2010 | Jiné

Dubnová návšteva Ceské republiky britského DJe a producenta jménem Metrik se již kvapem blíží. Je na case, abychom si tohoto talentovaného chlapíka predstavili pekne podrobne a s ním také další DJe na párty Bomb da bass v pražském klubu Matrix. Spolu s informacemi naleznete po prokliknutí také aktuální Metrikuv mix jako ochutnávku toho, co vás 16. dubna v pražském Matrixu a 17. dubna v libereckém klubu Faux Pas ceká.

METRIK (Viper, UK)

Britský DJ a producent Tom Mundell alias Metrik se proslavil v roce 2007 tracky jako Bad Future / Tenia na znacce ELP Collective, ci jeho debutovým remixem techno skladby Murder Was The Bass na labelu Intrinsic. V té dobe také navštívil Ceskou republiku poprvé a všichni kdo jej tehdy slyšeli si odnesli vynikající zážitek.
V tom samém roce vydal prelomovou skladbu Your world, která ho vyšvihla na vrchol ostrovní scény a svuj zájem o nej projevil sám Futurebound. Metrik se tak upisuje labelu Viper a v roce 2008 boduje na tomto prestižním labelu další skvelou hitovkou Moving on, díky které se po druhé dostal na první místo v poctu stažených tracku. Koncem roku na témže labelu vydává ješte další neméne úspešnou skladbu Technicolour.
Rok 2009 byl pak již jen pokracováním vydávání top skladeb v cele s Anthem 2009 a hostováním jako headliner na párties po celé Evrope. Nyní se Metrik opet vrací do Cech, aby ukázal znovu své kvality a predvedl ten nejcerstvejší materiál, kterým borí prícky prodávanosti desek.

Jako ochutnávku vám nabízíme Metrikuv nejnovejší set z ledna letošního roku:
http://djscribbler.com/media/scribbler-metrik-18jan10.php

tracklist naleznete na webu http://www.drumandbass.cz/music.html

http://www.myspace.com/djmetrik

 

BABE LN (Radio1)

je stálice ceské drum & bassové scény. Její pozitivne naladené sety odráží neméne pozitivní náladu pri poslechu Radia 1, kde je již desátým rokem výbornou moderátorkou.
Koreny Babe LN však sahají až do roku 1993, kdy zacínala jako chill outová DJka. Od té doby prošla rezidencemi v klubech jako Roxy, Punto Azul, XT3, Palác Akropolis a to v dobách jejich vzniku. Za svuj DJský život hrála a hraje na nespoctu zásadních akcí at už v klubech ci na festivalech - jejich výcet je opravdu respektuhodný, viz link níže.
Láska k hudbe nejruznejších stylu však není jediná její záliba, Babe LN má blízko i k dalším odvetví umení. Více ale naleznete v jejím profilu na stránkách http://www.radio1.cz/bln


C.N.B (Drumandbass.cz)

je zkušený DJ bookingu Drumandbass.cz. Svou zálibu si našel v drsnejších technoidních odvetvích drumandbassu, které se nestydí prokládat i samotným technem nebo naopak veselejšími dnb kousky. Mainstreamu se vyhýbá a presto jsou jeho sety velmi našláplé a oblíbené. Jeho koreny se datují 7 let zpátky do kulis severoceského mesta Liberce. Behem té doby se stal také redaktorem serveru Drumandbass.cz a poradatelem dnb mejdanu. V Praze ho mužete pravidelne vídat na residentních nocích Horecka sobotní noci ve Wakate, Wicked saturdays v Shadow Azylu, Drumandbass.cz nights v Roxy, ci práve Bomb da bass v Matrixu.

http://www.myspace.com/djcnb
http://www.drumandbass.cz/dj/c-n-b

WINTERMUTE (Eastek.org)

Legendární ceský DJ, žijící momentálne v Anglii. Zacínal ve dvanácti s elektrickou kytarou, pak pokracoval pres crossover a newyork Hardcore až k technu, které - jakožto tanecní elektronická hudba - ho úplne pohltilo. Desky zacal kupovat v roce 1997, kdy ho hodne ovlivnili lidé jako DJ Gus nebo Transworker a vubec celá pražská undergroundová scéna v cele s nezapomenutelnými Technical Support. V té dobe zacíná také objevovat jungle, jeho oblíbenci byli hlavne treba Technical Itch nebo Universal Project. Následne nekdy kolem roku 1998 zakládá, tehdy ješte jako tekno soundsystém, Eastek. Od té doby stihnul podílet na nespoctu klubových i open airových akcí (napr. legendární Techstep free open air), díky kterým se jméno Eastek pevne zarylo do historie ceského drum & bassu. Pametníci jej mohou znát také treba jako recenzenta nových desek pro casopis Bassline. Wintermute je mimo jiné i velmi zkušený producent - svou tvorbu, která je na velmi dobré úrovni, si ale zatím stále skromne sbírá doma do šuplíku a tak nám nezbývá než cekat. V setu se ale urcite tešte na temnou i veselou neuro jízdu plnou nového materiálu z Anglie!

 

MOOWER (Shakal Crew) & ŠKUBÁN (North Formation)
Oba jsou mladí, oba jsou z liberecka - konkrétne z Hrádku nad Nisou (Moower) a Liberce (Škubán) a oba jsou velmi nadejní DJové s již velkým poctem zárezu za odehrané akce. Moower aktivne objíždí celou CR a podílí se na príprave vždy zajímavých klubovek. Oba DJové zahrají velmi veselý a našláplý set. Tešte se na ne!

 

http://www.northformation.com
http://www.shakalcrew.cz

 

ESKA (Sonic Sound)
Objev pražské scény DJ Eska byl pozván na rozjetí párty svým vypeceným deepovým setem a také aby doplnil svým zvukem již tak silný zvuk Matrixu. O jeho kvalitách není nutné pochybovat a tak si pospešte a budte v klubu vcas, at si ho také poslechnete a krome toho máte vstup levnejší.

http://www.drumandbass.cz/dj/eska

http://www.myspace.com/eskacko

 

Všem pripomínáme práve probíhající soutež o 2x2 volné vstupy na párty Bomb da bass s Metrikem!

http://www.drumandbass.cz/news/detail/5578-detial.html

Název akce: Bomb da bass special with Metrik

Místo konání: klub Matrix, Praha

Datum: pátek 16. dubna 2010

DJs: Metrik (Viper, UK), Babe LN (Radio 1), C.N.B (Drumandbass.cz), Wintermute (Eastek), Moower (Shakal Crew), Škubán (North Formation), Eska (Sonic Sound)

Vstupné: do 22:00 za 50,- pak za 80,-

V klubu bude posílen zvuk, 2x green laser, obcerstvení od http://www.jinakrajina.cz, zásobený bar, šatna, fotbálky, chill out a spousta místa k sezení.

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

11 online úvodní strana rss kontakt reklama


Script took 0.632sec, data: 0.000000sec