Report z Let It Roll @ hala Kolbenova - Praha, 19.2.2010

kachni |23.02.2010 | Report

V následujícím reportu je Let It Roll přetransformován do hudebně-bojové hry, v jejímž nastavení nechybí možnost výběru postavičky a zpětné sledování jejího počínání v průběhu hry. Do pátečního souboje byl nasazen udatný Kachnotron, kterému byly přiděleny dvě úlohy. Nejen že mapoval situaci v průběhu večera, ale ještě musel čelit nebezpečným nástrahám tovární haly. Co myslíte, podařilo se mu misi přežít?

Zvolená postavička: Kachnotron
Počet životů: 3

STARTLevel 1

Počátkem této hudebně-bojové hry se nacházíme ve stanici Kolbenova na trase metra B, kde se Kachnotron snaží dostat k východu. Společně s ním o to usiluje dalších několik desítek jedinců stejného druhu, avšak s tím rozdílem, že se místama vyznačují absencí slušného vychování. Vzduchem lítají plastové lahve naplněné levným vínem a (díkybohu) prázdné krabice od džusu. Zásah! Kachnotron je atakován jednou z krabic do levého ramene. Kromě několika sprostých slov vypuštěných do prostoru nedochází k větší újmě na zdraví, která by ho měla zdiskreditovat v celonoční válečné výpravě na hlavním bojišti.

Pár minut před desátou už se spolu s dalšími právě příchozími bojovníky podrobuje prohlídce, co má za úkol odhalit nevyžádané předměty usnadňující cestu k dosažení cíle. První kroky vedou na main stage. Uši se tetelí blahem, příšerný zvuk z loňska byl pokořen, pomyšlení na ranní hluchotu se rozplývá v davu rozjásaných lidí tančících pod vedením L Pluse. Kachnotron pokračuje v monitorování terénu. Bary? Dostatek, fronty minimální. Místa k sezení? Kde jsou, ku*va, místa k sezení? Jo, támhle a taky támhle, v pořádku. Jídlo? Teplé, vonící a dobře vypadající. Kadibudky? Stojí, podrobnější rozbor neproveden.

Po zhruba patnácti minutách strávených na hlavní stagi, zatouží Kachnotron po dávce adrenalinu a jde se rvát do šatny o svůj háček. Mačkání se s ostatními bundosvlíkači bere konce po půl hodině, kdy se zcela slisován odebírá zpátky na main stage, kde se právě nakrucuje John B. Naše postavička si připadá po zápase o šatnu vysílena. Je sice teprve jednáct večer, ale cítí, že na této překážce ztratila jeden ze svých tří životu. Svoji pozornost ale opět zaměří na hrajícího Johna. Tancovačka je to vskutku libová, až si Kachnotron povzdechne nad skutečností, že je jeho duše temná a vlnit se na podobné diskošky by pro něj bylo společensky nepřijatelné a mělo by fatální důsledky v právě započatém boji. Zaplatit krutou daň v podobě promrhání druhého života nemůže za žádnou cenu dopustit.

Následující hodina se nese v couravém duchu. Na Loxyho, na Roniho, doplnit palivo na baru, napsat postavičkám z podobně smýšlející armády svoji aktuální lokaci a zase zpátky na Loxyho. Ten se nakonec ukázal jako příjemné překvapení, po poslechu pár CX podcastu by se dala čekat návštěva panímámy Blaženy Zívavé a následné potupné škemrání u kuřáku o sirky do očí, ale opak je pravdou. Vcelku obstojně to šlape a navozuje pocit, že Loxy ještě svoji hudební minulost nezakopal hluboko pod zem.

 

 Level 2

 
V druhé části hry sílí napětí a agresivita boje. Před jednou hodinou ranní dochází k nasazení nezbytně nutných zbraní hromadného ničení nižšího stupne – loktů. Někteří spolubojovníci okolo totiž dávají viditelně znát, že neztratili jeden život v boji o šatnu, ale v zápase proti všemocnému čaroději, alkoholu.

Kachnotron pokračuje ve hře s dvěma životy na kontě a těší se na Audia. V hlavě mu však doznívá jeho středeční set z D&BTV, při jehož poslechu docházel k závěru, že po hudební stránce už Audio není tak svérázný diktátor, kterým býval. Což o to, rozhodně se může pochlubit výbornou formou, kterou jen podtrhují současné producentské úspěchy na Virusu a dalších labelech, ale jeho terapeutické já, které černé ovce zbožňovaly, dostalo na frak. Konec rozumování a předsudků, je jedna ráno, tak nám předveď, že jsi nepřišel o koule!

Zapojení loktů do druhého levelu zdá se býti velice moudrým rozhodnutím. Během chvíle se náš kachní tron dostává do první poloviny parketu, kde nasazuje výraz č. 138 – „pár minut po sežrání hovna Šalamounova“ a s rukama v bok odpočítává čas zbývající do předání pomyslného žezla Démonovi. Prostor se začíná měnit v pravé bitevní pole. První vteřiny úvodního tracku automaticky nutí zvednout ruce nad hlavu a nechat je tam několik dalších chvil. Přichází ta pravá jízda, Démon se na své bílé i černé ovečky usmívá, je si vědom své nadvlády, ale snaží se je zmást přátelským kontaktem po celou dobu své špičkové performance. Nad hlavami prolítavají potvory dubplatové v kosmických lodích s logem Virusu a kdo zavčas hlavou neuhnul, o jeden ze svých životu přišel. Půl hodiny v čudu a na hlavní stagi zrovna začíná Andy C. Plno lidí se vymaňuje z Démovy moci a přechází vedle. Kachnotron je na tom podobně, nicméně se nepřemisťuje na vedlejší stage, ale se stejně temně naladěnými bližními míří na bar ztenčovat zásoby vodky. Tento společenský rituál trvá zhruba hodinu. Mezi průzračnými 40% plky vyplňují místo hlasivky pohotově reagující na Démonovy dělobuchy, ovšem s tím rozdílem, že celou situaci skupina stále jistí z bezpečí baru, kam sice nedolétnou kosmické lodě, zato kalíšky s toxickým materiálem nenávratně mizí v jejich útrobách. Díky nim se na konci druhého levelu škrtá všem zúčastněným jeden život.

 

Level 3

 
Za pět minut půl třetí, zábava jen pro ty nejotrlejší hudební masochisty se blíží. Barové uskupení hnulo zadkem a prodírá se davem, na vrchol mise je nutné zaujmout strategické místo nacházející se mezi prvním a druhým sloupem. Voda kape ze stropu, je to punk. Obraz přímo totožný s Mocipánovou odpovědí v nedávném rozhovoru, kde uvedl, že jeho hudbu si člověk nejlépe vychutná v prostorách starého ošuntělého skladu. Krutovláda a vrchol dnešní mise startuje. Mocipán přichází na stage, pekelné brány se otvírají a plameny šlehají všude kolem. Rozhlíží se po hale a jeho kovový úsměv hází prasátka na všechny strany. V jednu chvíli má Kachnotron obavy, aby nebyl oslněn natolik, že by ho to stálo poslední život. S tóny prvního tracku je hnedka jasné, že ač je naše vojsko početnější, válku nevyhrajeme. Směsice toho nejtvrdšího drumandbassu cloumá s každou jednotkou v davu, nekompromisně hází vnitřnostma a i s obalem ode zdi ke zdi. Nutí vystřelit ruce nad hlavu, řvát a nechat beaty transformovat vlastní tvář do prapodivných křečí.

Mocipán aka The Panacea v průbehu boje nasazuje nejen své vlastní zbraně, ale svolává i neméně zdatné kolegy. V jednu chvíli je armáda zprava i zleva fackována Limewaxem, než se stačí vzchopit, ruce a nohy jim láme Current Value a bez kapky soucitu je do země zadupovává hardcore. Prispěchává i Cooh, přimačkává pěkně jednoho po druhém k zemi a snaží se každého z nepřátel odrovnat přiložením rukou na hrdlo, které plynule přechází do jemného škrcení. Bezvládná těla pohybující se na parketu se nachází ve fázi posledního tažení, na tento moment čeká Technical Itch, přebírá si je a sešrotovává napadrť. Mocipán z každého statečného bojovníka, co měl tu odvahu riskovat třetí život v bitvě u Take Control stage, hladově vysává poslední zbytky energie prostřednictvím zvukových vln. Čím méně času zbývá do konce finálního levelu hry, tím silnější se Mocipán stává. Ukazuje, že je stále ve vynikající kondici, nehledě na to, jak dlouho už ovládá parkety plné nebohých lidských duší. Jeho pohyby jsou ještě více propracovanější, mixy přesnější a jeho touha po moci vzrůstá s každým okamžikem. Přesně ve čtyři hodiny ráno je nebohý Kachnotron vyplivnut z ďáblova chřtánu, plazí se po čtyřech a hubou dře o betonovou podlahu. Ztratil svůj poslední život.

 

GAME OVER

 

Diskuze

* *
*

Načíst novou

Komentáře

 • HUSPI

  2010-02-26 14:41:54

  perfektny report! radost citat. na slovensku nam chybaju ludia co by vedeli takto dobre pisat. nice one ;)

 • KACHNI

  2010-02-26 09:54:01

  díky moc za ohlasy! :)

 • SPECTATOR

  2010-02-25 22:09:03

  nejlepsi reporty tebe je tady skoda :)

 • HOMADA

  2010-02-24 11:16:38

  mocipán byl nejvíc....

 • MARTIN

  2010-02-24 09:38:54

  Ja teda z toho reportu nic nevím. O co šlo o hru nebo o muziku asi každej v jakým byl stavu.:(

 • CHOOSEE

  2010-02-23 22:39:11

  odstavec pod obrazem mocipána je naprosto presný :D celej report moc povedenej :D

 • NIGDO ZNAMEJ

  2010-02-23 21:49:57

  lets play it again :D any1 got some more credits

 • SANTOYA

  2010-02-23 19:35:36

  Honzo, copak se Ti na tom nezdá? Podel se s námi o toršku plnohodnotnejší komentár. Takhle z toho vycházíš jako plnohodnotný nýmand;)

 • BEAST

  2010-02-23 19:25:28

  YO! Pekny Kachni!

 • HONZA

  2010-02-23 18:56:45

  Fakt debilni report...

 • OUTD

  2010-02-23 18:08:17

  zajimavy report ...:)

 • ENDE

  2010-02-23 15:52:07

  masterpiece!... poslední odstavec byl z jiného sveta.)

 • YOROGOSH

  2010-02-23 15:23:52

  Takovy report jsem teda ješte necetl:) Originalita se nezapre a informacní hodnotu to taky neztrací :) big up!!

 • FORMITOX

  2010-02-23 14:59:46

  "To je vrazda,napsala" Tak to je Kachnostory! :o))) Skoda,ze sem ztratil posledni zivot nekdy kolem 1.rano a pak uz sem musel pouzit cheaty...

 • KBN

  2010-02-23 14:47:33

  hltal jsem slovo za slovem, zvlášt poslední odstavec..

 • MUOTAK

  2010-02-23 14:28:35

  tenhle report me fakt bavilo cist

 • 2NINE

  2010-02-23 13:18:14

  1UP! :) hodne moc povedenej report!

 • LUKáš

  2010-02-23 11:57:44

  pecka report :) líp snad ani Panaceovo vystoupení popsat nejde!

 • TUTARAK

  2010-02-23 08:24:31

  bomba!

 • ZMETEK

  2010-02-23 08:15:07

  pekn kachnice!:D

 • MDFK

  2010-02-23 01:01:39

  bezva report :) zvlast ten posledni odstavec je dost vystiznej, semodchazel jak prejetej parnim valcem

 • HANZALL

  2010-02-23 00:44:35

  I love this game!!! :-)

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

9 online úvodní strana rss kontakt reklama


Script took 0.837sec, data: 0.000000sec