Emphonic na grilu

elis |23.05.2009 | Interview

V pátek 29. kvetna privítá Cross další díl dnb party Vision, kde si zahraje i pražský producent a DJ Emphonic. Uslyšíte ho na druhé stagi nesoucí název BIMM. Emphonic byl totiž jedním z hudebníku, z jejichž tvorby se skládal poslední (tretí) díl CD kompilace Back in My Mind. Jeho další tracky najdete v katalogu labelu Vodkaredbull Records.

1) Techstep nebo jump-up?

Retro-future-DnB popík s trancovými vokálky prokládaný tech-jumpem.

2) CD nebo vinyl?


Pár placek mám pribitých na stene... Né že bych je zavrhoval, ale prece jen žijeme v 21. století a mp3 se shání mnohem snáze.

3) MC nebo zalepená zdírka na mikrofon?

MC Špína se zalepenou zdírkou... :)  MCs mám rád, ale jen málo jich je opravdu kvalitních. Navíc v záznamu jsou vetšinou príliš v popredí a samotný set se ztrácí. Takže na akci ok pro správný „feeling“, ale nic se nesmí prehánet.

4) Rewindovat nebo nerewindovat?

Když mix rozvibruje prilehlé okolí, lidi šílí, slecny upadají do mdlob a pokukující DJs uznale kroutí hlavami... tehdy je ten správný cas na rewind.

5) Roxy nebo Cross?

Každý klub má svoje. Cross má Vision a Roxy prilehlý Bukanýr na after...

6) PC nebo Apple?

Sám nevím. Ti, co mají Apple, se neustále chvástají tím, že nemusí rešit problémy s konektivitou a vše jim beží jak na drátkách. Já oproti tomu už mesíc ležím v kompu a snažím se najít chybu, proc mi nechce fungovat Cubase, když vždycky bežel jak má. Na druhou stranu Apple a Cubase stejne dohromady moc nejdou.

7) Vodka nebo rum?

Cukr, káva, limonáda, caj, rum, bum... whiskey.

8) Sparta nebo Slávie?

Baník ****!!!

9) More nebo hory?

Ideální by bylo se v zime slunit u more a v léte lyžovat na ledovci v horách.

10) K jakému filmu bys chtel delat soundtrack?

Shining od Stanleyho Kubricka.

11) Vzpomínky na první party?

Spousty lightsticku, cerných brýlí, kožíšku, lízátek, sukének, cingrlátek a hlavne spousty brebušených beatu pripomínajících lokomotivu rítící se do propasti... Boží.

12) Deska, která to všechno zacala?

Hodne staré CD od Reverba, sice jsem ješte netušil, že poslouchám DnB, ale naprosto me to dostalo, plus se u toho perfektne usínalo... Nemluve o tech snech, co se mi pak zdály.

13) Tvoje nejhranejší deska?

Možná to bude znít trochu sobecky, ale mezi mé nejhranejší urcite patrí moje Leaving me out. Jinak si neodpustím D-Fiance – Fast Lane, Danny Byrd – Gold Rush feat Brookes Brothers, Metrik – Mooving On, State of Mind – Raw Deal & Sunking a v poslední dobe se mi pod kuži dostali Dirtyphonic.

14) Jakou desku bys pustil svému nejvetšímu nepríteli?

Cokoliv od skupiny ABBA nebo Lunetic. Nebo ješte lépe škálu frekvencí mezi jedním a deseti hertzi. To by bu melo dát za vyucenou.

15) Co ke ctení se najde u tebe na záchode?

Connect, Reflex, Maxim, tri týdny stará 24ka, Automoto, hódne starý Future Music, Respekt a bulvár, co kdosi donesl... Mám rád možnost výberu. :)

Diskuze

* *
*

Načíst novou

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

17 online úvodní strana rss kontakt reklama


Script took 0.474sec, data: 0.000000sec