na grilu: Eska

elis |28.06.2008 | Interview

V roce 863 k nám zabloudili Cyril s Metodejem a prinesli písmo, za což klukum dekujeme, protože mužeme psát další gril. Stát jim podekoval svátkem, za který zase dekují všichni pracující. Letos teda ne, protože svátek vyšel na víkend. Ten víkend si každopádne mužete jet užít na open-air do Divišova, kde bude hrát mezi jinými i DJ Eska ze Sonic Sound crew. Pochází z Litomyšle, mesta hudby, ale od Smetany nepatrne uhnul k tvrdšímu materiálu. Jako DJ zacal hrát asi pred dvema lety a zatímco drív se radil mezi militantní jumpupery, dneska od nej uslyšíte i tvrdárny nebo liquid.

1) Techstep nebo jump-up?

Podle toho kdy, kde a jak. Na party je mi jump-up rozhodne nejbližší, protože na party taky patrí. Ale nekde v baru nebo v buse si do sluchátek radši pustím líbívé liquidy nebo zadumaný neuro. Dobre se mi u toho premýšlí. :)

2) CD nebo vinyl?

Rozhodne vinyl s malou podporou CD.

3) MC nebo zalepená zdírka na mikrofon?

Dobrej MC rozhodne! Na párty podle me proste patrí. Mel by to být takový pruvodco-showman. Ale musí umet, jinak radši zalepit. :)

4) Rewindovat nebo nerewindovat?

Jeden rewind za noc urcite neuškodí, když je to fakt dobrá pecka. Já jsem na to ale koule ješte nikdy nemel. :) Ovšem taky to dost souvisí s otázkou výše. Mel by k tomu být dobrý Mc, kterej si o rewind treba sám rekne. Ale musí pak delat tu show, aby nebylo ticho, ale to v Cesku jen tak nenajdeme.

5) Roxy nebo Cross?

23.4.2004 Cross - pro me tehdy Teletubbies - moje první dnb akce, takže...

6) PC nebo Apple?

Apple opravdu existuje? Já jsem ho videl snad jenom ve filmech. :)

7) Vodka nebo rum?

Rum, néasi?!

8) Kino nebo DVD doma?

Super extra akcní hyper mega strílecky si doma tak nevychutnám jako v kine. Ale zase komedie a spol. si nevychutnám v kine tak jako doma.

9) More nebo hory?

Pláž, more, brko... Šup, at už to je!

10) Brunety nebo blond?

Už od školky mám slabost pro blondýny, ale má milovaná je brunetka. I když teda prebarvená. :) Stejne ale barva vlasu je až to poslední.

11) Vzpomínky na první party?

Pot, des, stres, bes. :) Ale naštestí to byly moje narozky, takže nikdo nemel kecy. Ale jestli první party jako party, tak to byl openairek, kam jsem jel trochu s nervem, ale jakmile jsem zacal hrát a poznal lidi tam, tak to ze me spadlo a byla to paráda. :)

12) Deska, která to všechno zacala?

Ke zlámaninám jsem se postupne dostal hlavne pres Prodigy, a první dnb, který jsem slyšel, bylo CD s nápisem Moving Shadow 01, takže me dostala nejaká deska z Moving Shadow.

13) Tvoje nejhranejší deska?

Mno, drív asi DJ Die feat. Ben Westbeech – Get closer (Rockers mix), ale momentálne to bude spíš Hazard – Busted nebo Machete. Ale doma si momentálne nejvíc pouštím State of Mind – Sunking (Chgris.SU rmx).

14) Jakou desku bys pustil svému nejvetšímu nepríteli?

Limewaxe a porád dokola. K usmrcení by stacila tak hodka, hodka a pul. ;)

15) Co ke ctení se najde u tebe na záchode?

Max tak vzkazy na hajzlpapíru, který tam nikdo nepíše. Na záchode jsem rychlej a strucnej, na nejaký ctení není cas. :)

Diskuze

* *
*

Načíst novou

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

12 online úvodní strana rss kontakt reklama


Script took 0.513sec, data: 0.000000sec