DJ C.N.B na Slafkof open airu - rozhovor

dnb crew |27.06.2008 | Interview

Jako hlavní host prijal pozvání na letošní Slafkof open air DJ a redaktor serveru drumandbass.cz - C.N.B alias Medan. Pri této príležitosti si s ním poradatelé pripravili krátký rozhovor. Krome nej se tešte na mega sety Redrum DJu X.Morph, Blulajta, Vje, Lazzna a Helmut. Akce se koná v již provereném areálu Slavkovské strelnice 11.7.2008. Tak se prijdte vystrelit na Mars s námi!

DJ C.N.B - Díky jeho velmi specifickým mixum si zahrál již nekolikrát i za hranicemi zeme - v Polsku a na Slovensku. Jeho hudební záber je velmi široký, rád baví electrobreaky, downtempem, housem, technem, ale i disko hity. Ani v drum & bassu nemá striktne vymezené hranice. Hraje rád vše co se mu líbí. Na velkých akcích však cekejte sci-fi techstepovou smršt, plnou cerstvých novinek i klasik, zacházející místy až do tekna!

http://www.myspace.com/djcnb

krátký rozhovor:
Ahoj Medane, kde ses naposledy kvalitne zasekl?
No to je každej víkend nekde... Ted momentálne docela frcejí dopolední záseky ve Studiu 54, žejo. Modrí vedí :o).

Na co se v poslední dobe nejcasteji ptáš sám sebe?
Jestli nejsem debil :o).

Co bys rád v živote dokázal?
Nechlastat, mít ženu, porádnej bejvák, svý auto, naucit se jezdit na snowboardu (i když momentálne si budu kupovat in-line brusle) a podívat se do sousední galaxie.

Znamená pro tebe hudba víc než láska?
Hudba pro me znamená hodne, ale láska je láska!

Míváš špatné svedomí? Pokud ano, z ceho?
Že jsem se mel k nekomu chovat jinak, než jsem se choval.

Muže drum and bass nekoho omrzet?
Urcite. A spousta starších DJu to moc dobre zná... Me treba nový veci, co se ted v posledních letech lidem líbejí, nebavejí vubec... A doma v podstate jungle vubec neposlouchám, pokud zrovna netrénuju. Hodne rád si ulítávám na hraní všech možnejch jinejch stylu. At už je to electrobreak, downtempo, starý techno a house hitovky nebo disco. To mám vubec nejradši, hrozne me baví videt jak jsou lidi happy, když po 5 hodinách klacku v kýblu nekde v malým klubu ráno opilí najednou slyšejí Jacksona, 2 Unlimited, Dr. Albana, Ice MC, Roxette, Technotronic, New Order, KLF nebo ploužáky od Dalibora Jandy... Každopádne ze srdce dnb nezmizí nikdy!

Co je pro tebe pri hraní nejduležitejší?
Hlavne mít srovnaný desky :o). A taky mít v hlave srovnaný, co vlastne chceš hrát a sledovat, jestli se to taky líbí lidem pod tebou. Duležitá vec je taky kvalitní technika - hlavne odposlechy. No a když je na parketu hodne holek, tak to z pohledu kluka poteší nejvíc!

Píšeš radši tiskovky k akcím nebo odpovídáš na rozhovory?
Ani jedno. Já nejradši na tech akcích jsem!

Kolik rewindu od tebe uslyší posluchaci festivalu vážné repetitivní hudby Slafkof?
Rewind? Tím jsem vždycky pretácel kazety dozadu. Ale hudba má jít dopredu, takže se nikdo nemusí bát, že bych ho tím vyrušoval pri tanci...

Díky za rozhovor.
Já taky, teším se na Slafkof! A chtel bych ješte pozdravit Vje. Jsi nejlepší! :o)

Ptal se: PePe

Slafkof open air
11.7.2008 - Slavkov u Brna - strelnice
DJs: C.N.B (Drumandbass.cz), X.Morph, Blulajta, Vje, Lazzna, Helmut (Redrum)
vstup free!

Diskuze

* *
*

Načíst novou


20 online úvodní strana rss kontakt reklama