na grilu: C.N.B

elis |13.01.2008 | Interview

Venku krásne svítí slunícko, tak proc trošku nezatemnit oblohu, protože tak to má ve svých setech rád DJ C.N.B, clen Drumandbass.cz crew. Nedávno pustil do obehu svuj nový nu-schoolový mix a pri té príležitosti jsme ho pozvali k nám na gril. Není od veci si zapamatovat, že pochází z Liberce, hraje od roku 2003 a je také clenem projektu Soundsphere-punkers. Jo, a konecne bychom si meli zapamatovat to, že C.N.B se píše bez tecky na konci.

1) Techstep nebo jump-up?

Techstep je už dlouho tím, co mám v dnb rád. Tam jsem se našel.

2) CD nebo vinyl?

Vinyl je sexy a k zábave, které se ríká rave, proste patrí. CD ke gramcum obcas taky používám, kvuli vecem, které jsou vydané pouze na digitálních labelech, nebo vubec. Ale toho, abych používal pouze CD, se doufám nedožiju.

3) MC nebo zalepená zdírka na mikrofon?

Do sluníckového jump-upu a ragga junglu at si MCíci zpívají, když to umí a nemyslí si, že oni jsou tam ti hlavní. Ale v techstepu MCky nemám rád – tam jde o techno, které se nesmí kazit lidským hlasem.

4) Rewindovat nebo nerewindovat?

V mixu jde o kontinuitu a o príbeh. Pokud kontinuitu prerušíš, tak je to špatný. Já mám radost, když slyším, jak se zvuky jedné desky doplnují se zvuky druhé desky, tím celý mix graduje sám, vytvárí príbeh a lidi na to reagují. K tomu není potreba násilného zásahu. Me jde o hudbu, ne o show a egoismus dje.

5) Roxy nebo Cross?

Nejradši mám libereckou Castu. Hezkej interiér, dobrej zvuk i zázemí, dobre se starají o program a o klub obecne. A tomu všemu celkove odpovídají i ty mejdany tam.

6) PC nebo Apple?

HAL9000 - tak se jmenuje moje PC. Jablka mám rád na stromech. :o)

7) Vodka nebo rum?

Slivovicka ;o)

8) Kino nebo DVD doma?

Utopie - androš kino s asi 20 starejma sklapecíma sedackama, kde kámoš pouští každej ctvrtek béckový nebo jinak kvalitní filmy.

9) Lyže nebo snowboard?

Sánky! Takový ty dlouhý drevený, na kterých, když vyskocíš tak si pekne rozbiješ prd*l. :o)
Ale ten snowboard me láká. :o)

10) Brunety nebo blond?

Duležitý je pro me to, co svítí ven skrze oci. Ale když mám hodnotit jen vzhled, bez ohledu na nic jiného, tak jsou to pro mne variace na: dlouhé vlasy, ofinku, dready, cervenou, ružovou, cernou barvu. Mimochodem, Elis, máš super ofinku! ;o)

11) Vzpomínky na první párty?

První párty byla v Jablonném v Podještedí v zadní místnosti hospody, kterou vlastnil Vietnamec, kterýmu ríkali Sony. Ten nás tam nechával obcas rozložit gramce a hrát „diskoteku“. Sešlo se nás tam vždycky nekolik známých u stolu a zlili jsme se… Vzpomínky každopádne zamlžené a sentimentální. :o)

12) Deska, která to všechno zacala?

Muj úvod do elektroniky má asi na svedomí Jan Hammer a jeho skladba Seeds of life z desky Beyond the Mind’s eye, nebo Erasure a jejich nesmrtelná pecka Always. Ale co si tak vzpomínám z prvních dnb párty, tak jsem vždycky rád slyšel Pacmana, Kerbcrawlera nebo treba Up all night…

13) Tvoje nejhranejší deska?

Takových je víc a nevím, která je ta nejcastejší. Teebee - Severed dreams, Panacea - The Lighting, ICR - New day, Makoto - Take my soul baby, Syncopix - BTM...


14) Jakou desku bys pustil svému nejvetšímu nepríteli?

Betonovou na malícek u nohy.

15) Co ke ctení se najde u tebe na záchode?

Nic, mam to rád rychle za sebou…

Diskuze

* *
*

Načíst novou

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

15 online úvodní strana rss kontakt reklama