Winyl

styl: drum and bass, jump up

narozen: 09.11.1984

hraje od: 2008

město: Broumov

email: winyl@wabproject.cz

www: wabproject.cz

BIO:

Vlastním jménem Jaroslav Buna, který pochází z Královéhradeckého kraje, malého mesta Broumova
- Od roku 2000 zacal poslouchat techno a trance. Na prelomu roku 2007 ho uchvátil styl drum´n´bass a jungle, který ho popohnal až k tomu, že si domu porídil aparaturu a mohlo se trénovat ?. Z pocátku hrál s CD playeru. Porádal po Broumove v ruzných klubech akce. V té dobe poznal DJe Tafana, který ho zasvetil do sféry gramofonu. Po pul roce trénování se seznamuje s DJs z Jungleradical crew, kde se spolecne doplnují na akcích a nabírá po jejich boku zkušenosti.
- Až v druhé polovine roku 2008 prechází DJ Winyl spíše ke stylu Jump up, kde nachází spolecnou „notu“ s DJem Alahem. Po ruzných hraní i s MC Bombiczem vytvárí tato trí clenná skupinka mladíku WAB Project. - V jeho setech zaslechnete autory tracku jako jsou napr.: Baron, Clipz, TC, Drumsound and Bassline Smith, Aphrodite, Noisia, Sub Focus, Wickaman a Roni Size. Mezi jeho oblíbené Labely patrí Breakbeat Kaos, Ganja records a Black Widow records.
- Rok 2008 je pro DJe Winyla velice pozitivní v nabírání zkušeností, co se týce predskakování na ruzných párty pred známejšími DJs. V soucasnosti hrál po boku všech našich ceských nejvýznamnejších DJs i zahranicních, jako jsou Aphrodite, Sigma, Dj Disazt, mc Coppa, mc Youthstar, B-Complex a dalších.

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

3 online úvodní strana rss kontakt reklama