Wentoline

styl: drumandbass, breakbeat

narozen: 1981

hraje od: 2000

město: Zábreh

email: wentoline@interfaceweb.cz

www: www.interfaceweb.cz

BIO:

Je to asi tak, jako když nekdo pošle snehovou kouli dolu po strmém kopci. Pomalu se rozjíždí, a když nabere porádnou rychlost, stává se z ní nekontrolovatelná lavina. Ne že by Wenca jako lavina vypadal, ale když se postaví za gramofony, umí vytvorit neco, co porádne pripomíná takovou smršt. Ale vezmeme si to pekne po porádku, když byl ješte nevinná stredne velká koule sjíždející stredne prudký svah ;)
Svoje první kontakty s potencionálním DJingem získává pri hraní na diskotékách v jednom nejmenovaném zábrežském klubu, který byl sbernou zkušeností pro tehdy zacínající mládí.
V roce 1995 zacíná jeho plynulý prechod do undergroundu, konkrétne k housu a technu. Zaplat pánbuh za tuto zmenu, nebo si snad dokáže nekdo predstavit Wencu hopsajícího na rytmy Makareny nekde na diskotéce, nedej bože s nagelovanou hlavou?
V roce 2000 se deje ješte zásadnejší zlom. Zacíná míchat u kamaráda DJe Omnigoda (Pavel K.) na CD playerech a pomalu ale jiste se z Václava Šímy stává DJ Wentoline, který jednoho dne zjištuje že jen s rovnými beaty to daleko nedotáhne. Za težce vydrené peníze si zacíná kupovat DNB a breakbeatové desky a nachází svou další drogu. V roce 2001, kdesi v ulicích Zábreha, padá poslední kapka do poháru a Wenca kupuje gramofony a hraní se stává neoddelitelnou soucástí jeho života. Naveky. Zacíná porádat akce napred pouze v Zábrehu ve výše zmíneném nejmenovaném klubu... a po case i v Šumperku a okolí. Stává se velmi cenenou akcií na DnB burze a poptávka roste. Je zván na vetšinu akcí po celé severní a strední morave.
Zahrál si po boku Technical Itche, Dylana, Kolta Siewertse, Robyn Chaos, Rawfulla, Im Cyber, Katchy, Blulajty, Babe LN, Philipa TBC, Elvise, Sayka a mnoha dalších. Jestli má nekdo zájem videt rozjetou lavinu nekde v klubu, nemel by si nechat ujít vecírek, na kterém tento pán úcinkuje.

Napsali jsme o něm:

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

4 online úvodní strana rss kontakt reklama