Snookey

styl: Drum and bass

narozen: 20.09.1989

hraje od: 2009

město: Praha

email: Snookey@snookey.cz

www: www.facebook.com/djsnookey

BIO:

DJane Snookey, jediná zástupkyně ženského pohlaví sound systemu Ram"n"Bajss, se s vinyly a gramofony poprvé setkala v roce 2008 a na první pohled se zamilovala. Nasadila sluchátka a pomalu začala zkoušet kouzlit s hudbou, která se jejímu srdci stala nejbližší. Začínala jemnými dívčími beaty, a to liquid dnb s převážně ženskými vokály.
Díky tomu, že se pohybovala ve společnosti přátel kutnohorského sound systemu Ram"n"Bajss, se i téhož roku stala jejich členkou. Pomalu začala objíždět s bandou kluků akce a v dnešní době se stává čím dál samostatnější, i když Ram"n"Bajss jsou stále její domácí stájí a hlavně srdeční záležitostí. Od roku 2011 se stala také členkou dívčí crew, BasSistaz ve složení s Djane Kan-Jaccou, Babe Ln, Mary-J, Shifty a Little K8.
DJane Snookey také patří k hlavním tvářím pravidelně běžící party Ladies Rules, pořádané v kutnohorském Planet music clubu. Zde hrály například Im Cyber, Babe LN, Kan Jacca, Mary-J, Katcha nebo Miss B.
Zásadně ji ovlivňuje britská dnb scéna v čele s Chase & Status a High Contrastem, v poslední době produkce ze stáje Shogun audio. Z českých producentů nemůžeme opomenout Rida a Dream Workers.
Její doménou je liquid a deep, ale nebojí se i tvrdšího dnb.

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

2 online úvodní strana rss kontakt reklama