Slavick

styl: drumandbass, breakbeat

narozen:

hraje od:

město: Jindrichuv Hradec / Karlovy Vary

email: lukas@slavik.biz

www: www.facebook.com/slavickdj

BIO:

V současné době hraje hlavně drumandbass, party-breaks, ghetto-funk, breakbeat, dubstep. Pravidelně hraje pro české i zahraniční kluby a parties - K2 Budeweis, THERAPY SESSIONS CZ, MUFFIN Festival, NU SPIRIT Bratislava, FLÉDA Brno ,KALICH Tábor, PÍ Písek, MASAŘKA K.Vary, CROSS Praha.
DJ SLAVICK začal hrát z gramofonů v roce 2000, kdy spoluzakládal Revolution Of Sound, je hrdým členem Shadow Cabaret Sound System, Breakbeat Bandits a Breakdown Dublin. Začínal jako pionýr jungle a DNB music hlavně na jihočeských dance parties a klubech.
Kromě již zmíněných stylů rád zabrousí i do jiných hudebních vod jakoje třeba house, techfunk nebo reggae. Jisté je, že budete chtít tancovat.
Během svého tříletého působení v irském hlavním městě Dublinu společně s lidmi kolem labelu Breakdown pravidelně hrával v klubu TWISTED PEPPER a dnes již legendárním a bohužel zavřeném klubu McGruder´s. V letech 2010 a 2011 společně s DJ GOLDSTAR a DJ RUN INIQ supportoval irské producenty a djs DIRTY DUBSTERS a JOHNNY PLUSE během jejich česko-slovenské tour.
www.facebook.com/slavickdj

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

8 online úvodní strana rss kontakt reklama


Script took 0.987sec, data: 0.000000sec