Sherpa

styl: Happy Pump-in, Hardtek, Drum and Bass

narozen: 25.12.1987

hraje od: Brezen 2007

město: Bahraim city

email: sherpa.psx@gmail.com

www: http://www.prosexsound.cz

BIO:

První myšlenky ohledne vstupu na scénu se datují nekdy zacátkem roku 2005, kdy Sherpa (tehdy je ješte „Sherpiczek“) a Kubee dostali chut neco zacít delat. Drív než probehla první párty, byl zakoupen zvuk, vlastne i kabel, drív než se vubec hrálo, kluci už meli název a internetový stránky projektu, který byl tehdy jen pouhá vize naplánovaný cesty vzhuru. NO NENÍ TO TAK FREE JAK SE ZDÁLO - ŠKODA :))
První oficiální a verejnou párty PROSEX sound systému zorganizoval v únoru roku 2006. V té dobe ješte hrál z pocítace za použití Tracktor Dj Studia. I tak se behem nekolika mesícu zacal orientovat na hraní happy-teku, který se stal jeho parketou a tou už zustal. O nekolik mesícu a mejdanu pozdeji do crew prichází dj Šméla jako zástupce zlomených beatu. Jeho nadšení (a peníze J), pomohli posunout projekt o kus dál, Koupily se porádný gramofony a mixpult, pak i menší, ale kvalitní zvuk a všechno se zacalo porádne vyvíjet.
Prichází první párty se zahranicním producentem a to hned s Matem od Weasel Busters a Krisem alias Keygen Kaoticem. Poté zacal organizovat párty s dalšími zahranicními i ceskými producenty a Djs, což delalo akce hudebne kvalitní a zajímavé. Postupem casu mu zacali pricházet první pozvání k úcasti na parties, pak i turné s francouzskými LDAC a vytoužená cesta s deskami do zahranicí.
Na jare roku 2009 zacíná experimentovat s drum and bassem. Po krátkém case se zameril na hraní drum and bassu ve kterém je specifický „rychlý cinel“, „skákací bassy“ a hlavne veselý náboj. Co se rovného beatu týce, hraje rovnež „veselý skákacky“, však s jedinecnými prvky a tento styl si pojmenoval „PUPM-IN“.
Venuje se i vlastní produkci. Snaží se poskládat také i liveset, ale nedostatek casu a trpelivosti mu tento cíl oddaluje. Krome hraní a organizace parties, svuj cas tráví tvorbou propagacní grafiky, webových stránek a produkci. Dále spolupracuje i s mezinárodní bookingovou agenturou jménem Electrobooking, kde má nastarosti promotion, prípadné párty a webmastering.
Hrál na mnoha parties po boku lidí jako Zone33, Narkotek, Heretik, Mat Waesel Busters, Keygen Kaotic, Suburbass, Neurokontrol, Roms. Hesed, K-Plan, Speedfreak a další. Z ceských to byl treba Mechoz, Ekeaze, Bosozoku a Dave.lxr. Spolupráce se sound systémy snad netreba vypisovat, ale za zmínku stoji kluci od Frontallu a JEZEDE. Nejcasteji je slyšet v Praze, ale hrál i po klubech celé ceské republiky a byl hrát i v rakouské Vídni a v Ríme v Itálii

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

3 online úvodní strana rss kontakt reklama