Shede

styl: drum&bass

narozen:

hraje od: 2002

město: Olomouc / Praha

email: shede@drumup.cz

www: www.drumup.cz

BIO:

Za gramofony se dj Shede poprvé postavil někdy na konci roku 2002. Poslouchal drum&bass a chodil pravidelně na party(tehdy ještě do NEJ klubu Barumby- jó to byly časy:) tak dlouho, až mu to jaksi přestalo stačit. A tak si koupil svoje první Numarky a pustil se do toho. První větší hraní bylo v roce 2003 na akci Drum UP v U-klubu, kde hrál spolu s Elvisem a C.phonem, ale to byly teprve začátky. Potom následovala početná serie parties 3-dimensions v prostějovském Apollu 13, která pokračuje dodnes v olmouckém Esku, dnes už fungujícím jako S-cube. V Olomouci jste ho mohli slyšet na populárních parties Positive Vibes, kde hrál mimojiné i legendární Aphrodite. Jako promotér má na svědomí bezesporu nejdéle fungující sérii D&B parties v Olomouci s názvem Drum UP, na kterých se už představili mimo snad celé české špičky i hosté jako Calyx, Mindscape, Counterstrike nebo D.Kay. Kromě výše zmíněných akcí jste mohli dje Shede-ho slyšet taky v unikátním Metro Chillout klubu nebo 15-ti Minutách. Má za sebou hraní skoro po celé ČR, kdy zavítal např. do Prahy na Let It Roll v Abatonu nebo Drumstation v Crossu a nebo do Brna na Favál či Flédu na proslulou Break4Beats. V zahraničí si zahrál akcích v Estonsku nebo na Slovensku.
V budoucnu jej budete moci slyšet více i v našem hlavním městě, které se zrovna stává jeho přechodným bydlištěm. V roce 2010 stál u zrodu přeměny webu a bookingu YTP na drumup.cz, který už v současnosti funguje i jako informační server nejen ze světa D&B.
Hrál s: London Electricity, Calyx, Mindscape, Counterstrike, Shy FX, Aphrodite, Baron, Benny Page, D.Kay, Domino, Cutoff, Disazt, Ragga, Jeppa a většinou předních českých djs

Napsali jsme o něm:

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

10 online úvodní strana rss kontakt reklama