Reborn

styl: Takřka všechny odvětví DnB

narozen: 1991

hraje od: 2007

město: Praha

email: Reborn@seznam.cz

www: https://www.facebook.com/pages/Dj-Reborn/146993018697391

BIO:

Dj Reborn se k Drum and Bassu dostal uprostřed roku 2006, na rozlučkové párty se základní školou. Tenhle styl se mu zalíbil natolik, že začal vyhledávat své první ´´drumcové´´ párty. Tam už pokukuje po těch ´´týpcích´´ co tam roztáčej ty vinylový desky a začíná fantazírovat o tom, že by to mohl také zkusit. Sny se stávají skutečností začátkem prosince 2007, kdy si s kamarádem kupují gramofony a začínají rozjíždět amatérský Konzum sound. Jako jediný z celé crew se naplno věnuje hraní a zhruba po dvou měsících poprvé hraje na soukromé párty své kamarádky v Naftařovi. Po této párty už začíná pořádně chápat jak to hraní vlastně funguje a tráví u gramofonů ještě více času než doposud.
V Květnu 2008 se Konzum sound rozpadá díky neaktivitě ostatních dvou členů a Reborn se přidává k PND soundu. Vzhledem k tomu že jde spíše o tekno sound a drum and bass zde nemá takovou váhu, začíná experimentovat s teknem a kombinuje ho s drum and bassem. Po čase zjišťuje že to není přesně to co by chtěl hrát a vypouští tekno desky ze svých selekcí.
PND sound opouští v Dubnu 2010.
Od začátku roku 2010 jsme ho mohli slyšet hrát s partičkou DnB City Nights, která je, jak název napovídá, čistě drum and bassová a zde si může konečně vychutnat hraní i pohodovějšího odvětví tohoto hudebního stylu. Hrávali hlavně v klubech a barech jako Wakata, Shadow Azyl, Le Mirage, 7 Vlků, Styx...
V Březnu 2010 získává v anketě Czech Drumandbass Awards 3. místo v kategorii Talent roku 2009.
Od začátku Září 2011 se stává členem Bass Bros crew, se kterou už několikrát hrál a někdy i pořádal nějakou tu párty, takže jeho členství bylo možná i nevyhnutelné :)
V jeho setech můžeme nalézt spoustu žánrů od pohodových věcí až po pořádné nážezy. Nepohrdne prvkama jako je reggae, funky, živé nástroje a vokály. To vše je pro něho samozřejmostí, stejně tak jako pořádné basové linky a úderný beat.
Na párty zahraje to, co párty vyžaduje. To znamená v menším klubíku pro poslech spíše pohodovější set, na větší akci to zase víc rozjede.
Hrál již po boku zahraničních producentů, jako například - Futurebound, Fourward, Metrik, Furlonge či B-Complex ...
Z Českých řad například - X.Morph, Babe LN, Philip TBC, Sayko, Ghonzales, Rudeboy, C.N.B., Smario, Ozone, Stanzim ...

Napsali jsme o něm:

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

5 online úvodní strana rss kontakt reklama