Raster

styl: drum & bass / breakbeat / electronica / psytrance

narozen:

hraje od: 2002

město: Hradec Králové

email: rastermusic@gmail.com

www: www.fdc.cz

BIO:

Dj Raster, rodák z Jablonce nad Nisou, měl již od dětství velice blízko k elektronické hudbě, takže když v létě 2001 poprvé navštívil techno party, měl okamžitě jasno. Protože ho však nebavilo hudbu pouze konzumovat, ale také ji aktivně servírovat dalším posluchačům, zakládá na jaře 2002 spolu s několika přáteli PE Sound System (PESS).
///
Již od počátku, kdy experimentuje s hudebními styly jako techno, tekno, jungle a drum’n’bass má jasně blíže k těm zlámanějším odnožím elektronické hudby. Právě proto se již v jeho hudebních začátcích stává jeho srdeční záležitostí drum’n’bass. V této době ho můžete s PESS slyšet hrát nejen v ČR v klubech, na free parties a od roku 2003 také každé léto na Czechteku, ale i v zahraničí.
///
V roce 2003 se k PESS přidává dj a producent Ans a již zanedlouho oba zjišťují, že mají velice podobný hudební vkus. To celé, ruku v ruce s událostmi z Czechteku 2005 a 2006, ústí ke společnému odchodu z PESS a na podzim 2006 založení nového projektu Breakpunks.
///
Projekt Breakpunks se již od prvopočátku zaměřuje na zlámané beaty všeho druhu, takže se na akcích pořádaných pod jejich hlavičkou můžete setkat se styly jako breakbeat, dubstep nebo drum’n’bass. V té době můžete Rastera společně s Ansem slyšet v klubech po celé ČR, například ve Wakatě, Crossu, Roxy nebo libereckém Faux Pas. Každé léto pak pravidelně na festivalech Povaleč, Mighty Sounds nebo Let It Roll.
///
V roce 2007 se Raster stěhuje do Hradce Králové a nedlouho poté začíná pronikat i do východočeské hudební scény. V pardubickém Žluťáku se seznamuje s lidmi jako MC Vaant, Denius, Side9000, Vaczech, Keshu a Formitox a krátce na to dostává nabídku reprezentovat pardubickou FDC Crew, kterou s poctou přijímá. Na podzim 2008 se poprvé účastní Drum’n’bass Conference v pardubickém L-klubu a zdejší atmosférou je naprosto uchvácen. Od této chvíle již jako člen FDC Crew pravidelně vystupuje na pravidelných nocích Drum’n’bass Conference v pardubických klubech Žlutý Pes a L-klub po boku známých českých i zahraničních djs a producentů.
///
Na podzim 2011 se Raster spolu s FDC Crew dostává i k pořádání dnes již legendárních Laminate parties, které po takřka 13 letech přebírají po MC Vaantovi a djovi Vaczechovi. Mezi další akce pořádané Rasterem pak patří i mejdany v královéhradeckém Station Music Baru, jmenovitě pak DRUM!, Mo Fire! a Jungle Cakes.
///
www.fdc.cz
www.idj.cz/raster
www.facebook.com/rasterdj
www.myspace.com/rasterone

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

4 online úvodní strana rss kontakt reklama