Pier

styl: hardstep / techstep / atmo / neurofunk

narozen:

hraje od: 2002

město: Brno

email: pier@redrumcrew.cz

www: www.redrum.rave.cz

BIO:

Pier se poprvé za gramofony postavil v roce 2002, kdy zacal spolupracovat s crew Basstillbeat, která pusobila predevším na severní morave. Spolupráce byla natolik intenzivní, že se podílel jako promotér na již rozjetých mejdanech Subsonic Pressure, které pozdeji hostily jména jako Chris Renegade, Unknown Error nebo treba Robot Death Squad. Záhy také stál u vzniku rezidentní noci Bass.complex v klubu Stoun ve F-M, kde se objevily jména jako Grooveside Project, Jade, N.phect, Rusher apod. V roce 2004 se mu zacala rýsovat i další významná zájmová cinnost – grafický design. Vetšina plakátu na akce, které porádal s Basstillbeat crew, sám vytvárel a to ho postupem casu dovedlo až k vlastnímu grafickému studiu www.magenta-design.cz Pod tímto názvem tvorí (nejen) vizuály rozmanitých akcí po celé republice, namátkou to byly napríklad legendární Bushe v Roxy v letech 2007-2009, Human Traffix, Entrance, StepSlet, Chronic, MuchLouder, Festival Dokorán, Shotgun Festival, Drum Affection, Very Very Hungry Models, Festival Máchác, Junction, House of God, GreenFingers a rada dalších. Sedmým rokem tvorí grafiku pro Festival Dokorán, kde figuruje také jako promotér Clubstage – zde vystoupili jména jako Fourward, Zero Method, Mindscape a celá ceská dj špicka.
Významným mezníkem se stal také rok 2008, kdy se presunul po 6 letech z Basstillbeat pod hlavicku nejvetší brnenské crew – Redrum. Pod touto hlavickou se podílí na porádání párty StepSlet, která se muže chlubit jmény jako Neonlight, SKC, Muffler, The Green Man apod. Stál také u zrodu Free DNB Mondays, které se konají každé pondelí v nejoblíbenejším brnenském klubu Fléda.
Od pocátku byl ovlivnen hlubokou atmosférou pricházejícího neurofunku, který v roce 2003 manifestoval zvuk producentu jako byli Noisia, Corrupt Souls, Sinthetix apod. Pozdeji se v jeho setech více schylovalo k rychlejšímu a energetictejšímu techstepu, který Piera charakterizuje dodnes. Jak sám ríká „není jednoduché si z toho neuveritelného množství nových tracku vybrat, protože se tvorí rada nesmyslu“, ale práve tento peclivý výber desek, které mají rádnou basu, energii a dobrý zvuk vás urcite na parketu nenechá chladnými.
Oblíbení producenti:
Neonlight, Fourward, State of Mind, Trei, Dose, Zero Method, Cern, Engage, Cooh, BSE, Axiom, Axi, SKC, Klute, Quadrant …

Napsali jsme o něm:

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

4 online úvodní strana rss kontakt reklama