OndRasH

styl: Drum and bass

narozen:

hraje od:

město: Prerov

email: ond.rash@yahoo.com

www: http://www.idj.cz/ondrash/

BIO:

Do tajů elektronické muziky se potopil v teenagerských letech na střední škole. Částečně nepochopitelně ho jako správného fotbalistu neuchvátil tak populární „ styl Disco “ :) , nýbrž svoji inspiraci hledal v poslecích prvních setů Techna. Své tehdejší „ mixy „ zkoušel mixovat v počítačovém programu Traktor.
Ke stylu zlomených beatů drum and bassu ho přivedl dlouholetý kamarád DJ B-style aka Bastyll, se kterým se začal učit první kroky mixování na gramofonech. Po krátké době přichází první nákup vinilových desek a vlastních gramofónů a OndRasH začíná pořádat svoje první akce Dream Bass, dnes již v zapomenutém klubu LA Skalka , kde také měl tu čest, zahrát si po boku předních českých a místních špiček drum and bassové scény, jako jsou Katcha, Sayko, Romana, Reverb, Shade aka Gasmask71, Loudspeaker, Phalko atd.
V roce 2009 začíná spolupracovat s Kroměřížskou crew Syntetik a přichází jeho zatím největší hraní na Velvet Revolution po boku Counterstrike, Philip T.B.C. , Katcha and more…
Poslechnout si ho můžete v Přerovském sport baru Leguán, kde pořádá s U-Bendem pravidelné středeční akce „Beat in Iguana“ (DNB, breaks, House, Techno)
Oblíbení producenti: Ed Rush and Optical, Netsky, Logistics, Sub Focus, Axiom, Audio, Sect, Cern, Apex,Grafix and more……
http://soundcloud.com/ondrash/ondrash-promo-mix-2011-10-10

Napsali jsme o něm:

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

4 online úvodní strana rss kontakt reklama