N.E.D

styl: Hardstep,Jumpup,Jumpstep,Break,

narozen: 7.7 1985

hraje od: 2005

město: momentálně Hradec Králové

email: ned.ultimate@gmail.com

www: www.iDj.cz/ned

BIO:

Dj a promotér z Žehušic u Kutné Hory ,který hraje již od roku 2004 se nyní věnuje pořádání Jump-Up parties s současnými světovými producenty v pražském Crossu. Účinkuje na parties po celé ČR, kde ho máte možnost slyšet s všemi našimi známými i neznámýmí djs. Mezi jeho úspěchy patří bezesporu vystoupení s djs jako DANNY WHEELER ,AXIOM , COUNTERSTRIKE ,RAW THEORY ,CALLIDE ,LEVELA ,SHUFUNK ,XMORPH ,DEMENTIA ,SHROOMBAB ... Selekce je převážne tvrdší Jump Up s prvky techstepu a deepu.K hudbě se dostal už ve svých 5 letech kdy poslouchal audio pásky svého táty jako Beatles ,Europe ,Pink Floyd ,Monster Magnet ,Depeche Mode...
Na základní škole se dostal dál k kapelám a Djům jako Junkie Xl ,M83 ,Prodigy ,Leftfield ,Cj Bolland ,Justice ,Aphex Twin ,Carl Cox a další ,kteří mu nadobro otevřeli oči a určili směr kterým v elektronické hudbě vykročil .Na začátku roku 2006 jeho záliba v hudbě přechází na Djing a začíná působit v Shamanic soundu s kterým účinkoval po celé republice. V roce 2008 odchází z Shamanic soundu a zakládá vlastní projekt - Ultimate Crew,který má nyní 9 talentovaných členů (N.e.d/Clarius Symphony/Sailor/Dubtrax/Grazlik/Rootfill/Anulu/Deltaphoenix/Jamania).
V poslední době stojí za to vypíchnout pořádání parties Drumstation ,Krak Summer Fest , Konopáč fest, Friend session a Break Absorption.

Napsali jsme o něm:

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

3 online úvodní strana rss kontakt reklama