localheroes

styl: dnb neasi

narozen: unknown

hraje od: 2003

město: Bílovec, Nový Jicín

email: info@onemancrew.cz

www: www.localheroes.cz

BIO:

Pod spolecným jménem LOCAL HEROES zacala tato dvojka ze severní Moravy vystupovat v roce 2003. Sety staví na vyvážené selekci nových i klasických drumandbassových tracku, nebojí se experimentovat a výsledný zvuk se stretává na pomezí energických, hlubokých i zlámaných vecí. Poslední dobou také casto hrají tzv. „zrychlený b2b“ na 4 gramofony. Na jejich domácí stránce localheroes.cz nebo na myspace šuplíku myspace.com/globalzeroes najdete krome spousty videa a setu i autorské tracky. Jeden z nich byl v roce 2006 zarazen na CZECH PRODUCTION MIX serveru drumandbass.cz. Také umístení na 4. míste v letošní ankete Drumandbass awards v kategorii Talent roku 2009 vypovídá o široké fanouškovské základne. :) Nejvíce vystupují na Morave, casto hrají i v Polsku a na Slovensku.
Rozhovor s LocalHeroes:
Local Heroes: "Lišíme se pouze v detailech a v roce výroby"
- Acid: Zdravím a pozdravuji, jak se máte?
- LKD: Ahoj do Brna, díky za optání. Máme se absolutne nejvíc...
Jak dlouho už spolu hrajete?
- P.cik: Mám strašne špatnou krátkodobou (v tomto prípade sice již stredne dlouhodobou) pamet... Rekl bych 7 let, ale kudrnác to jiste opraví a uvede presne... :).
L: Bude to šest let, pionýri teda nejsme...
Rekli byste, že se váš osobní život nejakým (jakýmkoliv) zpusobem promítá i do vašeho hraní?
P: Muj absolutne ne, v mém privátním a pracovním živote by ve mne DJe nikdo nehledal.
Local Heroes
L: Ano, hraní se mi do osobního života promítá velmi.. Obcas je to složité všechno rádne sesynchronizovat, ale válku z toho samozrejme nedelám, kdyby nás to nebavilo, tak není o cem.
Nejhranejší deska za poslední mesíc? A na kterou desku (singl, EP, album...) se nejvíc v soucasnosti tešíte?
P: Nejhranejší Kubrak - Fast Forward a v ocekáváni asi Audio + Future Signal - Furyen, která mi, jelikož jsem po prestehování zatím bez pripojení, utekla na promech.
L: Sabre - The Crest na Criticalu, ted me baví aktuální Obsessions i poslední veci od Instra:mental, D-bridge, Lynx a Kemo a kupa dalších. Teším se na album Instra:mental, ale to je ješte daleko, nic jiného me v této chvíli nenapadá.
V cem jste si nejvíc podobní a v cem se nejvíc lišíte?
P: Rekl bych, že podobní si nejsme vubec, ale odlišností je taktéž málo :).
Local Heroes
L: Lišíme se pouze v detailech a v roce výroby.
Jako moc dobre se znáte navzájem? Co je napr. nejhorší zlozvyk vašeho kolegy :)?
P: Známe se po tech letech, rekl bych, velice dobre... Lukášuv [LKD - pozn. aut.] nejvetší zlozvyk, který me dokáže nasrat, je, že si s sebou na hraní vozí jídlo od maminky, zatímco všichni ostatní prežívají na junkfoodu.
L: Nejhorší zlozvyk mého kolegy je nechut k rízení motorových vozidel po akci. Samozrejme k tomu má vždy praktické duvody.
Deláte si treba naschvály pri hraní, když vás kolega necím naštve :)?
P: Absolutne ne... pouze ehm... pokud mám nejakou punk desku, která se nedá moc míchat, tak ji hraji ve svém dvoudeskovem vstupu jako druhou :).
RAVEFASHION.CZ - tricka, mikiny, kšiltovky, cepice, oblecení na party
L: Práve naopak. I když to tak možná nevypadá, chceme, aby ta naše "performance" znela dobre. Obzvlášt když je uvedena jako "speciální ultrashow na 4 (slovy ctyri, ano, ctyri) gramofony", že...
Cím vším jsou Local Heroes živi krome muziky? Jinými slovy, co vetšinou deláte, když zrovna nestojíte za gramofony?
P: Ted zrovna jsem štastne nezamestnaný a prubežne se prestehovávám z bytu na nove postavený dum a užívám si rodiny, kterou jsem v prubehu posledního roku z pracovních duvodu znacne zanedbával.
L: Jinak jedeme DnB na plný úvazek, pribíráme obcas i svatby, firemní vecírky a sem tam musíme hrát i folk, ale stále je to muzika, no ne?
Ríkáte si Local Heroes, znamená to tedy, že dáváte prednost lokálním hrdinum pred globálními megalomany s komplexem záchrance sveta?
P: Heh... zajímavá otázka, které nerozumím :)... Po tech letech by se k nám spíše hodil název, jenž používáme na MySpace "globalzeroes".
L: Ani jedno, spojení Local Heroes je jen berlicka a alibismus. Když se jmenuješ Loser, poteší te, že obcas neco vyhraješ.
Local Heroes
Kdybyste žili ve stredoveku, co by bylo nejspíš vaším povoláním?
P: Já bych chtel být samo sebou šaman.. Všechny bych strašil, válel bych se v jeskyni, mel bych nejlepší holky a porád bych se oddával pokurování bylin...
L: V jeho vrcholné fázi bych s kámošem Kryštofem objevoval Ameriku, což v podstate delám dodnes...
Local Heroes fanynky, stalkeri a voyeri, kam mají v nejbližších dnech a týdnech vyrazit, aby si mohli ukojit své choutky?
P: Je toho ted víc... Lukáš to má pod kontrolou, jak jsem už uved´... ta krátkodobá pamet... :).
L: Pod kontrolou to má hlavne náš impresário Boltonsone (da only one). Já se nejvíce teším do Brna, kde už nás urcite nesnáší, protože jsme tam neustále...

LocalHeroes 4 decks mix
http://www.localheroes.cz/download/mp3/local_heroes_kapky.zip

Napsali jsme o něm:

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

6 online úvodní strana rss kontakt reklama