Kwizaczech

styl: drum&bass, jungle, breakbeat, UK garage

narozen: 6.7.1987

hraje od: 2003

město: okolí Podebrad

email: kwizaczech@gmail.com

www: www.jungleradical.cz

BIO:

Kouzlo DJingu mu učarovalo na přelomu roků 2002 a 2003, v té době si za tvrdě našetřené peníze pořizuje první mixpult, sluchátka a první "CD playery"(nejobyčejnější cenově dostupné přehrávače s regulovatelnou rychlostí přehrávání) a vydává se do neprobádaných končin beat matchingu. Začátky jeho hraní se nejprve ubíraly "rovným" směrem přes tech-house, Detroit a groovy techno až po hard techno.
Následují experimenty s breakbeatem, až se nakonec v roce 2007 dostává k drum&bassu, ve kterém nachází svou krevní skupinu a začíná pomalu a jistě střádat první vinylové kotouče obsahující frakturované beaty. Následují roky "hledání se" mezi subžánry... Nakonec přichází s crossoverově laděnými energickými sety se selekcí toho nejlepšího jež každá odrůda drum&bassu skýtá.
V roce 2009 zakládá s DJem Frenkem S"Uhod Sound Crew, která se posléze rozrůstá o DJe Moera(který je ztělesněním temné stránky DnB v tomto seskupení) a začínající talentovanou řeznicí DJane Lüquid, která svými sety nekompromisně devastuje taneční parkety kamkoli přijede hrát.
V lednu roku 2013 mu vychází na FretNoiz records debutové album s názvem "The 1st part of me", které čítá 15 původních skladeb, dále pak remixy od producentů: JD Bass, Original Gangsta a Beata.
V létě roku 2013 se producentsky podílí na kompilaci k 10. výročí založení dnes již jeho domovské Jungleradical Crew a zároveň desátému pokračování Studnice Drum Open Air, který JRC pořádá.
Oblíbené labely:
Uprising recordings, SOM Music, Close2Death, Hospital, RAM, Breakbeat Kaos, Bar CODE, Commercial Suicide...

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

3 online úvodní strana rss kontakt reklama