Kan-Jacca

styl: jungle, dnb, tekk, breakbeat, electro

narozen: 9.5.1986

hraje od: kvetna 2005

město: Praha

email: kanjacca@gmail.com

www: http://bassistaz.com

BIO:

Léta páně 2003 na vršku strahovském v klubu 007 stala se vec velká. Její ucho poprvé zlámaného beatu zaslechlo a nikdá se již libých zvuku techto vzdát nechtelo. Srdce zacalo v rytmu lámaném bíti a toho casu zacala v mladé slecne pucet DJane Kan-Jacca :)
Na jare v roce 2005 se rozhodla koupit si první desky a pokusit se naucit tu tolik obdivovanou cinnost, totiž hraní na gramofony. Pár mesícu trénovala u kamarádu doma a porádala místní hospodská hraní. První verejné vystoupení na openairu Red Stone v Koprivnici prišlo v srpnu téhož roku.
Na otázku co hraje za styl je težká odpoved. V jejích setech se objevuje skoro vše od raggajunglu pres techstep, jump-up, deep, neuro až po tekk nebo breakbeat, electro ci acid at už samostatne nebo v kombinacích. V poslední dobe od ní ale spíše uslyšíte veselý jungletekk.
Od zacátku vystupování až do brezna 2009 byla clenkou Dread Beat Squad. Pametníci vzpomenou i na parties DBS z roku 1996. Behem tech 4 let co byla s nimi projezdili snad celou CR a hráli na desítkách ruzných akcí at už na loukách, v klubech, továrnách nebo jiných místech.
Po rozpadu Dread Beat Squad spolecne s prítelem založili crew Mad Beat Worx kde s nimi spolupracovali i další DJs, VJs a jiní performeri. Hlavními zájmy byly parties Mayday Friday, server nomercy.cz a internetové MBW Live sessions. Kvuli nedostatku nadšení se však po dvou letech také rozpadla.
V dubnu letošního roku proto založila crew ze samých DJek pod jménem BasSistaz, které napovídá, že se jedná o oficiální odnož celoevropského sdružení žen v drumandbassu - Junglistic Sistaz.
Hrála snad s témer kompletní ceskou DnB a tekno scénou i se spoustou zahranicních umelcu jako byli: Audiotrix, Futurebound, Panik, Mat Weasel Buster, Format-C, Keygen Kaotic, Miss Represent, Dapz, Wicked Squad, Krinjah, Domino, Shroombab, Cutoff, Mz. Revolution, Push, Miss Shina, Suburbass, Deadsilence Syndicate Band, Purple Unit, Dexorcist a další. Navštívila i sousední Slovensko a Rakousko.
Milníky:
3. místo na Stanton DJ Contest 2006 (z 20ti DJu)
14. místo na DJ Masters 2009 (ze 100 DJs)
kmotra knihy "DJING"
booking na: kanjacca@gmail.com
http://soundcloud.com/kan-jacca

Napsali jsme o něm:

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

4 online úvodní strana rss kontakt reklama