Hanzall

styl: hard d´n´b

narozen: 1981

hraje od: 2000

město: Ceské Budejovice

email: info@bubblebeatz.cz

www: beatz.cz

BIO:

Pod vlivem tehdejších rádiových show na BBC Radio 1, One in the Jungle a Grooverider & Fabio Drum and Bass Show, kolem roku 2000, se Hanzall poprvé ponoril do mixu. V té dobe vznikla i BUBBLEBEATZ crew (www.beatz.cz). Po presídlení do Ceských Budejovic rozjel svou rezidentní noc BLACKOUT, která se nyní koná každou první stredu v mesíci v Mighty Baru Velbloud v CB. S vzestupem místní scény prišly r...ezidentní noci ve vetším klubu K2, KillSwitch (s hosty jako Forbidden Society, Proket, Limewax, The Panacea, Eye-D, DJ Hidden) a Toxymoron (kde zahráli COOH, Bifidus Aktif, Computer Artist, Equid, C.N.B. a další), další krok v promotérských aktivitách, po kterém následovaly vetší akce GreenUp (se jmény Aphrodite, DJ Fresh, John B) a Therapy Sessions CZ (Dylan & Robyn Chaos, John B, The Panacea, Audio, Counterstrike, Current Value, Katharsys, Limewax a Forbidden Society), která nyní oslaví páté výrocí (headlineri Audio, Donny, DJ Hidden & Eye-D a Forbidden Society). BUBBLEBEATZ má také na starost DnB stage na Muffin Open Air festivalu a spolupracuje s KOLABS Visual Artists (návrh scény a výroba dekorací, videoprojekce).
Jako DJ si Hanzall zahrál na mnoha místech a v klubech po celé CR, mimo jiné na Forbidden Society label night v Cross Clubu v Praze, v Chomutove s Ara Company, v Josefove Dolr u Ml. Boleslavi s Audio Pandora crew, v Sušici s Wenkowsound crew, na Let It Rollu 2010 atd., a take na open air festivalech Pigfest v r. 2010, S-O-S Free Fest v r. 2010 a Let It Roll v r. 2011.
Hanzall nazývá svuj styl deejayingu “progressive Drum & Bass” a snaží se neustále vyvíjet a držet krok s novými smery v DnB. Behem své hudební cesty prošel styly downtempo, liquid funk, atmospheric DnB, old-school jungle, ragga, jump-up, neurofunk, darkstep, techno DnB, drumstep a dubstep. Jeho soucasné pojetí DNB je tvrdé, ale orientované na tanecní parket, cím vetší párty, tím tvrdší sound, co možná nejpestrejší set.
Delá pravidelné mixy pro akce Muffin a Therapy Sessions CZ a nove každý mesíc OUT-cast mix z nejcerstvejších DnB tracku, které práve vychází. Navštivte jeho Soundcloud zde: http://soundcloud.com/hanzall.

Napsali jsme o něm:

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

4 online úvodní strana rss kontakt reklama