Ghonzales

styl:

narozen:

hraje od:

město: Praha

email: booking@roxy.cz

www: http://www.roxy.cz

BIO:

Ve stejném roce, kdy prijíždí do Prahy studovat vysokou školu, se poprvé setkává i s DJingem. Píše se rok 1997, a pražská klubová kultura mu ucarovala natolik, že se rozhodne pro nákup gramofonu a zacíná pronikat do taju zlomených beatu.

Zacíná se také venovat porádání akcí na Mostecku. Jeho první desky nesou název labelu Ninja Tune. Ve svých zacátcích hraje abstrakt hip-hop, trip-hop, pak breakbeat, jungle a po úplném presunu do Prahy v roce 1998 i drum"n"bass.

Hraje více poloh drum"n"bassu – od lehkých atmosférických tracku, pres tvrdší d"n"b až po hardstep. To už se bežne objevuje na programech klubu jako jsou XT3, Punto Azul a Roxy. Dnes patrí k uznávaným a vyhledávaným jungleovým DJs s osobitým stylem.

V Praze vystupuje vetšinou v klubech XT3, Punto Azul, Roxy, 7 vlku, 007 nebo Akropolis, mimo Prahu hráje napr. v Teplicích, Jablonci nad Nisou, Kladne, Karlových Varech, Ostrave, Olomouci, Liberci ci Kutné Hore. V zahranicí vystupoval na Slovensku – Bratislava, v Nemecku – Berlín, Bamberg a Madarsku

Spoluúcinkoval po boku takových jmen, jako jsou Alex Reece, LTJ Bukem, DJ Esta, Ed Rush a další.
text bia: Roxy.cz

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

4 online úvodní strana rss kontakt reklama