C.Phone

styl:

narozen:

hraje od:

město: Ostrava

email: c.phone@dvoikatroika.cz

www: http://www.dvoikatroika.cz

BIO:

Již od mládí jsem byl rodici veden k hudbe (vážná hudba, folklór) a tak nebylo náhodou, že jsem se casem zacal zajímat o nové, elektronické styly. V r.1997 jsme založili spolecne s Yadelem, Violou a Itemem ala playa hiphopovou formaci NASHE III a ta mi dala podnet i k dj´ingu. Netrvalo dlouho,a spolecne s dj Yadelem jsme založili dnb system Crime Audio, který se v r.1999 sdružil s ostatními dj´s a producenty,do tou dobou vznikající 23 culture crew.
Dalším mezníkem bylo setkání s dj´em Elvisem. Spolecne jsme vytvorili projekt s názvem FATALERR (4x gramo+2x mix), se kterým jezdíme nejen po CR. Založili jsme také dj school MP4, ve které jsme již vychovali pár talentovaných novácku.
Dj´ingu se tedy venuji od r.97,a samozrejme nejradši hraju dnb,a spíš rekreacne hiphop a breakbeat. Co se dnb stylu týce,mám rád hardstep, nu school ,ale i klidnejší dnb a také atmosferické, vokálové skladby. Mé sety jsou korenené vlastní produkcí a nebráním se ani experimentování v podobe scratche. Zahrál jsem si i v zahranicí, po boku mnoha slavných Dj´s.Spolecne s Elvisem se také podílím na vysílání rádiového poradu FATAL TERROR (Radio HELAX 93,7 FM/ Každou stredu od 19:00 do 21:00), který se venuje prevážne dnb scéne.
text bia: Dvoikatroika.cz

Napsali jsme o něm:

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

7 online úvodní strana rss kontakt reklama