C.N.B

styl: drumandbass, breaks, electrohouse, disco

narozen:

hraje od: 2003

město: Praha

email: dj.cnb@seznam.cz

www: www.djcnb.cz

BIO:

Na základce to byli 2 Unlimited, Magic Affair, Culture Beat, Scooter atd., pak prišly kazety s Thunderdomy a houseové kompilace a odtud již nebylo daleko k prvním zážitkum s mixovanou muzikou a prvními house a techno párty, ze kterých jeho vývoj pokracoval k drumandbassu. Ten si zamiloval. Pouhý poslech mu nestacil, a tak, krome shánení informací o všem co ho tomto smeru zajímalo, jednoho podzimního dne roku 2003 zacal kupovat desky.
Jeho DJské zacátky se v té dobe dehrávaly kulisách mesta Liberce a jeho okolí, kde spoluzaložil místní crew a zacal porádat párty. Od té doby odehrál nespocet setu v klubech i na open airech nejen v Cesku, ale i na Slovensku a v Polsku.
Nyní vystupuje jako zástupce bookingu serveru drumandbass.cz, kam byl pozván v léte 2006 a ve kterém pusobí od roku 2005 pod nickem Medan také jako redaktor.
Z drumandbassu jsou jeho srdci nejblíže temné, rovné a energické technoidní sci-fi veci oznacované jako neurofunk a tech-step. Libuje si ale také v atmosférických odvetvích drumandbassu.
Casto ho mužete také slýchat ve svém alter egu pouštet desky, kterými se rád vrací do svých housových a disko zacátku.
Dnes má stálé noci v klubech: Matrix (Bomb Da Bass), Wakata (Horecka sobotní noci) a Shadow azyl (Wicked saturday) a je rezidentem klubu Le Mirage. Opakovane ho mužete také slýchat v klubech Roxy a Cross.
http://www.djcnb.cz

Napsali jsme o něm:

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

7 online úvodní strana rss kontakt reklama