Beast 67

styl:

narozen:

hraje od: 2000

město:

email: beast67@drumandbass.cz

www: http://www.drumandbass.cz/dj/beast-67

BIO:

Aleš Roucek, alias dj Beast 67, zacal svou djskou kariéru na prelomu let 1999 a 2000. Jeho prvního vetšího úspechu se dockal již v roce 2002, kdy se umístil na 2. míste cesko-slovenské djské souteže LivC DJ Champ. Poté následuje hraní témer ve všech vetších klubech v Ceské republice. Postupem casu tráví Beast 67 cím dál víc casu nad trénováním techniky mixu a citu pro hudbu, kterého si všiml nejeden promotér drumandbassových akcí, a tak v roce 2004 získává rezidenturu na jedné z nejznámejších drumandbassových akcí Drumstation. Ve stejné dobe je mu nabídnuto první hraní v zahranicí.

Dneska se Beast 67 radí mezi prední drumandbassové dje v Cechách. Je rezidentem nocí Drumstation a Vision v pražském klubu Cross a Drumandbass.cz Night v klubu Roxy. Pravidelne vystupuje v zahranicí, nekolikrát hrál v Anglii, Španelsku, Nemecku, Švýcarsku, Polsku, Slovensku a na vetšine známých ceských nocí.


Tím ale aktivity Beasta 67 zdaleka nekoncí. Bezesporu mužeme ríct, že tahá za nejednu nitku ceského drumandbassu. Je zakladatelem a šéfem nejvetšího webu v CR zabývajícím se drumandbassem – Drumandbass.cz, který zanedlouho oslaví osm let svého fungování. Pod hlavickou Drumandbass.cz také založil booking, ve kterém najdete zvucná djská, ale i producentská jména. Krome organizování nekolika pravidelných parties, vydává CD kompilaci ceské producentské tvorby Back In My Mind a v neposlední rade porádá první oficiální anketu Czech Drumandbass Awards.

Napsali jsme o něm:

Promotion

junglednb.cz

Parties

Na dnešní den nemáme v databázi žadnou akci...

Přidat Party

3 online úvodní strana rss kontakt reklama